To budeme zasa každú hodinu počúvať ako tu v BA zaplavilo lavičky popri Dunaji
To budeme zasa každú hodinu počúvať ako tu v BA zaplavilo lavičky popri Dunaji
Umierať budú teraz hlavne nezaočkovaný, ale je to ich rozhodnutie , takže OK
Tu v Rakúsku socializmus a komunisti nikdy neboli, a tiež máme kde bývať, máme aj školy, aj nemocnice, aj cesty, 2500€ dôchodky, ako je to možné ? kde udelali Vaši soudruzi chybu ?
70 tis. , je len zlomok z toho čo za Fica nakradol, len nech si to pekne užíva v base, a čaká kamošov
No ako si to len dovolia, prečo tam nemontujú trojvalček
Ja im práve finále prajem, ked prehrajú finále to im bude najväčší trest
Tak to mu verím, mať nakradnuté milióny a hniť vo väzení, to dá psychike zabrať
Robia to dobrovolne, nikto ich to nenúti robiť, čo im bráni nájsť si iné zamestnanie?
No čo si to len dovolil, povedať pravdu nahlas pred kamerami, zato taký Sajfa vychvali aj h....no ak niekto zaplatí
A kde sa zrazu stratili tie 100 tisíce čo chceli len od Rusa injekciu ? Žeby strach z niečoho ?
No čo je Kotleby a Ficovci, kým sa nedalo Sputnikom očkovať tak ste chceli iba ten, a ked sa dá tak ste pustili do gatí
A za komunistov som platil daň aj zato že som bol po 25 slobodný, volalo sa to staromladenecká dan
Zadarmo je iba syr v pasci na myši, nič iné, aj to "zadarmo" musí vždy niekto zaplatiť
A kde sú zrazu hrdinovia ktorí sa chceli očkovať iba Sputnikom ? kým sa nedalo
Ani ja nemam proti Sputniku nič, ale tiež ho odmietam lebo mi nezaručí neobmedzené cestovanie
Ale v Rusku dodnes bez politiky nejde nič
Nemám najmenší dôvod dať sa očkovať neschvalenou vakcínou, len preto že je Ruská, u mna je práve to dôvod neveriť jej, ako deti sme v škole povinne museli jesť nejaké maličké Ruské tabletky od ktorých žltli zuby
Odporúčame