Európska komisia nech si imigrantov nasťahuje ku sebe domou ja Maďarom držím palce aby ten plot čím skôr dokončili,taká Ukrajina tiež plánuje stavať plot na hranici z Ruskom to im nevadí ???
v ďalšej etape budú rukovať 15-16 ročné deti a v ďalšej už pôjde konečne Porošenko a jeho banda pred popravčiu čatu za to čo napáchal na vlastnom národe,nech si pozrie ako to bude vyzerať ,od 4 minúty https://www.youtube.com/watch?v=9P-JrjCRkhI
Tak Frantíci uzavrú hranice aby sa im tam nikto nedostal ale ostatným ich budú prideľovať nasilu,však všade čítam ako je to vlastne super že budeme mať imigrantov a ako ich vlastne potrebujeme ale realita je úplne iná,nechce ich nikto,ja ich doprajem aj Taliansku,Taliani ochotne ponúkali svoje letecké základne na Sicílii Američanom a stíhačkám NATO aby to mali čo najbližšie pri bombardovaní Líbye a pomáhali tak vzbúrencom zabiť Kaddáfího a spôsobiť tam tento chaos ,tak nech si to teraz užijú a starajú sa o nich,alebo nech ich posielajú do USA ,ja tu tiež o nich nestojím,máme tu dosť svojich tmavých darmožráčov ktorých treba živiť !
Americké špiny zasa rozdúchavajú konflikt a hlúpy Poliaci sa ešte radujú :-/
Kašlať vám na celý pilier ,kde vo svete to funguje ? NIKDE ,všade z toho profitujú len bohatý !
Grékov z EU nepustia aj keby samy chceli odisť
ktoré dobré auto je lacné ?
čo stále riešia ,nechcú plniť svoje záväzky,tak by si mala EU priznať chybu ktorú urobila,ako vidno aj 17 hláv štátov sa môže mýliť a má menej rozumu ako jeden Sulík a Grécku dať dovi dopo, a pohroziť darebákom ako sú Francúzi Taliani Španieli takto môžete dopadnúť
ja neviem ale ak to platí pre základné potraviny tak pre základné ,podla mňa sú základné potraviny chlieb,mlieko,maslo,čerstvé mäso,nejaké ryby,povedzme múka,vajcia,zemiaky, ale základné potraviny určite nie sú všelijaké rožky,salámy,párky,syry,jogurty,nátierky,konze rvy,hranolky,atd.. niektorý proste len potrebujú za každú cenu rýpať lebo zlý Fico ,
nie som volič SMERu ale byť zásadne proti všetkému aj keď je na tom niečo pozitívne je už choré ,pán Schutz na SME trpí takou chorobou :-)
Babráci Ukrajinský,bez Rusov sú neschopný,hlavne že sa tlačia do EU
blbá celá táto EU ,vidia že ich zachraňujú tak budú plávať aj na papierových loďkách,však hlupáci z EU nás zachránia
Porošenko je klamár,nesplnil nič z toho čo nasľuboval,počnúc predajom svojich tovární končiac mierom na Ukrajine ,dúfam že skončí niekde na povraze alebo pri múre za to čo napáchal
Ani ja nemám strach z Ruska,skôr mám obavy že nejakí prúser vyrobia Američania ako obyčajne
Fico super,nech sa pravica a Duleba rozdrapuje koľko chcú sankcie sú jeden veľký nezmysel,ničomu nepomohli ani ničomu nezabránili len poškodzujú ekonomiky všetkých štátov vrátame tej Slovenskej ,v Rusku si už podávali ruky s Putinom aj iný,a skôr ako teraz Fico,či už Fínsky premiér alebo Francúzky prezident či pred týždňom minister zahraničných vecí USA a ktovie kto ešte ,len sa z toho nerobil taký humbuk ako teraz
Odporúčame