Celkom slušné pohladné autíčko ,a verím že na naše cesty ako stvorené kedže je navrhnuté na rovnaké cesty v Rusku ,kedysi som mal ladu 1500 S a to bol nezmar ,jama nejama,problém bol iba v zime kedže to malo motor v predu a zadný náhon , vtedy som to riešil ,dve betonové kocky do kufra cca 120 kg a už to ako tak išlo až pokiaľ ho nezožrala hrdza ,ale motoricky s tým nebol nikdy žiadny problém :-)


