Boje na Ukrajine zastanú samé,Ukrajina je chudobný štát nato aby mohla viesť vojnu proti "Rusku" ,skôr či neskôr nebude mať aj tak vopred prehranú vojnu z čoho financovať a ako štát skolabuje,nebude mať z čoho platiť štátny aparát a armádu,potom bez pomoci EU či Ruska sa nikdy nemá šancu vzchopiť,to ani nehovorím čo príde v zime bez plynu a z 5mld. dlhom na krku,Putin ako taktik toto všetko veľmi dobre vie a čas hrá v jeho prospech,z tichou podporou vzbúrencov vie ten čas naťahovať do kedy bude chcieť,ale hladný a mrznúci Ukrajinci ten čas nebudú mať a Porošenka budú hnať


