Ministri v Paríži vyzvali na prísnejšie opatrenia proti teroristom
Ked citam tie prispevky tuna ohladne toho teroristickeho utoku v Parizi tak mi neda aby som sa nepocudoval nad obratom vsetkych tych vyznavacov komunizmu z ktorych sa zrazu stali zapalisti obrancovia nabozenskej viery. To, ze za komunistov v rannych dobach cerveneho teroru , fararov vrazdili, zatvarali kostoly likvidovali, synagogy premienali na sypky tak to im nevadilo a nevadi dodnes , hlavne ked sa jedna o tie synagogy, zdevastovane zidovske cintoriny ktore boli vykradnute a zbuldozerovane. Z nasich byvalych partajcikov zrazu len srsi laska ku nabozenstvu tomu ortdoxnemu, hlavne ked Pussy Riot poskakovali v chrame a teraz dokonca aj tomu islamskemu radikalnemu ktore vraj je nehorazne zosmiesnovane.
Zidia by sa vsak stale nemali radovat predcasne pretoze to ich je este stale na ciernej listine miestnych komunisticko-nabozenskych nadsencov a vyzeara to , ze pokial nezacnu vychvalovat Putina a nadavat na kazdeho a vsetko od rieky Moravy na zapad tak tam aj ostanu.