<<<Basurin doneckým novinárom povedal, že po dobytí doneckého medzinárodného letiska boli vo štvrtok v troskách objavené mŕtve telá zahraničných žoldnierov zo štátov Severoatlantickej aliancie. O ktoré krajiny konkrétne išlo, hovorca neuviedol. „Pod troskami nového terminálu sme našli telá v uniformách NATO. Podľa nájdených vecí ide o príslušníkov privátnych armád, ktoré pôsobia v úlohe ukrajinských diverzných skupín,“ povedal Basurin.>>>
Ak clovek chlasta privela vodky, tak takto to potom dopadne. Najprv navadza , ze ide o NATO vojakov , ale kedze nema ziadny dokaz tak sa poisti tvrdenim, ze ide o privatnu armadu. Dobre tak pre rusov a nasich miestnych rusofilov, ti to budu zrat aj s navijakom.


