Znova hluposti ako obvykle a to som aj dokonca uviedol Juhoslaviu a Ukrajinu aby to niektorym trklo a ty stale vrzgas to svoje. Bol pokoj v Madarsku ked tam vtrhli Rusi ci potlacenie povstania v Nemecku, alebo v 1968 u nas? Bol pokoj v Severnom Irsku ked tam vyvadzala IRA, ci v Turecku kde su dost pravidelne teroristicke utoky, ci Mnichovskej Olympiade? Co tak nepokoje v Kosove? Zabijanie pokracuje aj v Europe , len ma obmedzene posobisko vo forme lokalnych konfliktov a teroristickych utokov a tak to bolo vzdy.


