Su to vsetko oportunisti, ktori chcu vyuzit situaciu na to , aby si ukradli co najviacej a aby sa dostali k moci. Ak tam naozaj zacnu vladnut, tak ti ludia na vychode Ukrajiny znova len zaziju dalsie kradnutie a obohacovanie sa a este vacsiu stratu slobody.


