Na Kube maju tiez , a tiez nemaju tovar, kto vie asi preco?
Na Kube maju tiez , a tiez nemaju tovar, kto vie asi preco?
Zadarmo skolstvo, zdravotnictvo mas aj inych krajinach, nastuduj.
Zlyhanie socialistickeho hopodarenia v priamom prenose od ZSSR cez CSSR az po Venezuelu, od nedostatku toaletneho papiera az po nedostatok vsetkeho. Socializmus vie vytvorit len jedno a to je " ekonomiku nedostatku" .
Strc hlavu do piesku a dufaj, ze sa ten nakladak cez teba neprevali.
Ze by sme ta nazvali Rumun?
Spytaj sa dalsich Europanov ako napr. Ukrajincov ci ide len o strasenie. Paradoxne je , ze Nemecko ani USA nas vtedy nenapadli ,ale bola to VS na cele s Ruskom co nas prevalcovalo tankami. Rusko bolo agresivne v Europe vtedy a je aj dnes , anektovalo Krym..., to su fakty, ktore si sa ty rozhodol nevidiet.
O com je potom marketing? Ako budes robit marketing bez reklamy?
Problem pri hlinkovom bicyklovom rame nie je teplota a tecenie , ale to ,ze hlinik je menej podajnny ako ocel a krehkejsi takze ak pride ku nejakemu vacsiemu narazu tak sa zlomi , zatial co ocel sa ohne. Vzhladom na tuto vlastnost hlinkovy ram pokytuje o nieco tvrdsiu jazdu ako ocelovy, kedze ocel je pruznejsia.
My vyrabame cele masiny z hlinkovych zliatin a problemy s tym nemame a ziadny zakaznik sa nikdy nestazoval. Kto chce tazky ocelovy ram, ktory mu bude po case hrdzaviet nech si kupi taky lacny bicykel ja preferujem ten hlinkovy Jeden mam uz 20 rokov a ziadne problemy s nim nemam.
Napis nieco negativne o Rusku a nasa proruska brigada vyprodukuje 1000 prispevkov aby to poprela alebo spochybnila. Rusko robi podobne svoju zahranicnu politiku, zaplava dezinformacii na zakrytie pravdy a vytvorenie zmatku.
Ked do toho vrazis kopu penazi tak ano, ale stale musi byt znacka pokryta adekvatnym produktom.
He,he... iba ak by jazdil v zapalenej peci, nemaj strach pri 40 C sa ti ten hlinikovy urcite neroztecie pod zadkom.
He, he... keby mala potencial tak by nebola na predaj. Vyrobok robi znacku a nie naopak. Ak mas kvalitny produkt , ktory dokazes presadit na trhu tak znacka moze byt aj " pe-pe" .
Nedavno som pozeral video na Youtube o chlapikovi , ktory najazdil 200 000 km na svojom cestom bicykli. Bycikel kupil za $300 dolarov a vymena opotrebovanych suciastok ho za tie roky stala dalsich 300 dolarov. Drahe bicykle su pre rekreacneho cyklistu uplne zbytocne vyhodene peniaze. Toto je niche market , ktory ma velku konkurenciu a neviem ci uspeju. Rekreacny cyklista nepotrebuje karbonovy ram , uplne mu staci kvalitny hlinikovy.
To je mozne, ako a preco sa tak sud rozhodol nevieme, zrejme nenasli dovod preco by sa nemohla starat o vlastne dieta.
Zakon hovori, ze ak sa dieta narodi rodicom tak im aj patri co vsak neznamena , ze je povazovane za majetok , ale ze patri do rodiny. Po narodeni neexistuje ziadny legislativny proces, ktory by rozhodoval ci bude dieta prisudene rodicom ,alebo nie pokial na to nebol dovod pred porodom dietata. Ak ten dovod bol tak dieta moze byt rozhodnutim sudu odobrane a zverene do ochrany statu. Pokial sa o dieta nemohla patricne starat a dala ho do opatery rodicom, tak sa matka dietata nevzdala a stale ma nan prednostne pravo, zakon nemoze postupovat inak. Sud by tomu mohol zabranit ak by mal dokazy o jej nevhodnosti , alebo ze by mohlo prist ku ujme na zdravi dietata, ci dieta bolo v ohrozeni, co my nemozeme posudit, ale sud moze. Ak nebol adekvatny dovod na to aby dieta ostalo v opateri jej rodicov sud nemoze postupovat proti pravu matky , to by bolo protiustavne.
Z pohladu zakona je matka ta ktora dieta porodi a to aj vtedy ak ho da docasne svojim rodicom aby sa on starali. Pokial sa ho oficialne nevzdala a dala ho na adoptovanie, alebo ju sud vyhlasil za telesne ci dusevne neschopnu ci inak neziaducu, tak je stale matkou. Zakon nemoze postupovat inak.
To ze chlapec patri jeho matke a ze matka by mala dostat sancu je jednoducho fakt , ktory sa neda ignorovat.
Sposob akym to bolo vsak prevedene je vsak absurdny a barbarsky cin, ktory vobec nebral ohlad na psychologicky dopad , ktory to bude mat na chlapca a ostane deti. Ten uradnik je obycajny primitivny hulvat, ktory by v ziadnom pripade nemal takuto funkciu vykonavat. Taketo nieco vyzaduje naprosto ludsky pristup a nie niekoho kto je natolko vedla , ze vstupi do triedy plnej deti a hrozi ucitelke vazenim.
Otrasne a odpudzujuce konanie.
Odporúčame