Tak pokial viem tak v tych koncentrakoch zomierali aj Slovania. Niektori ludia nikdy nepochopia tragediu holokaustu, jednoducho preto lebo nechcu. Slovania zahynuli v bojoch s nepriatelom, alebo ako civilna obet nepriatelskej sily zatial co Zidia zahynuli preto ze boli Zidia a zvacsa na prikaz vlady krajiny ktorej boli obcania.
Ste schopni pochopit rozdiel? Mozno ano , ale jedna vec je ista, ze nechcete.

