<<Od sjednocení Německa a rozpadu Sovětského svazu se ruské hranice nepohnuly na západ ani o metr.>>
Rusko je krajina, NATO je organizacia ktora zdruzuje krajiny. Ak sa Rusko rozsiruje a ono sa rozsiruje tak to znamena ,ze Rusko ziskava cudzie uzemia. Ak sa NATO rozsiruje tak to znamena, ze viacej krajin chce byt clenom pretoze citia hrozbu zo strany Ruska a inde.

