<<„Niečo uznáme, proti iným veciam vznesieme námietky, čosi už je vyriešené, celkovo sú to reakcie rôzneho typu. Podrobnosti však nie sú pre médiá,“ podotkol Zeličenok pre The Associated Press.>>
Takze znovu zacnu vnasat do vsetkeho zmatok ako je to ich zvykom.
Inak ten napis sa mi paci, ale keby som to ja napisal v prispevku, tak urcite mi to admin, po bombardovani zo strany proruskej brigady, zmaze.


