A na pocudovanie stale toho vela chybalo.
menej ako 40% ? He, he, ....10% by bolo privela ak by to krajina stratila , nie 40%.
40% znamena , ze de facto krajina z toho zije.
<<<Moskva neodpíše Kyjevu dlhy, v decembri chce späť 3 miliardy USD>>>
To by bolo nelogicke, ved robi vsetko aby Ukrajinu potopila.
Asi preto, lebo sme tie slavne "patrocnice"zazili. Oni sa plnili a nicoho nebolo.
Bla, bla.....Ukrajinska vlada neustale ziada USA o vojensku pomoc proti povstalcom, ale zatial ziadne zbrane nedostala. Tak preco potom USA nepomoze ked podla teba len cakaju na ziadost o pomoc? Magoriny vytvarat viete, len co je pravda, jeden trepe Porosenkovi a druhy... skoda dychu.
Zase nasiel nieco , co mu podstrcili pod nos?
Nuz co, Rusko bolo vzdy taka precudesna krajina.
<<Putin sám svoju dlhšiu neprítomnosť pred kamerami komentoval. Podľa agentúry RIA Novosti novinárom povedal, že „bez fám by bola nuda“.>>
Mlada milenka mu uz nestaci?
Bla, bla.......Ked Rusi anexovali Krym tak Porosenko prezidentom este nebol, a vacsina z nas o nom ani nepocula.
Zaujimave je, ze ked sa tu isti diskutujuci vyjadruju "chrapunsky"o kazdom kto len cekne proti Rusku a Putinovi, ci to je uz politik, novinar, alebo diskutujuci, tak velkoryso mlcis.
Jesitny diktator sa pomaly priznava ku vsetkemu, nebodaj aby mu niekto iny neukradol tie slavne okamihy jeho velkeho triumfu anexie Krymu.
Patrocnica ,tak sa splni na 110% a polovica z toho co naslubovali nebude.
Aka vlastizrada, ked Kremel neustale tvrdi, ze ruski vojaci na Ukrajine nie su? Ako ju mohli vobec obvinit z niecoho co podla Kremla nema ziadnu skutkovu podstatu? Vlastizradou by to bolo ak by Rusko bolo oficialne vo vojnovom stave s Ukrajinou a ona informovala Ukrajinu o pohybe ruskych vojakov.
Pravdaze , dobre vieme ,ze ti vojaci su tam "neoficialne v neoznacenych uniformach" a preto tolko krcovitosti zo strany ruskych uradov.
Objavuju sa aj teorie, ze nejaka mocenska frakcia v Rusku chcela dat Putinovi priucku a zavrazdenim Nemcova pred Kremlom mu ukazali, ze ani on je bezpecny , ze nieco podobne sa moze stat aj jemu a teraz Putin stiahol chvost a niekde sa ukryl.
Veru, Milos vyzera ako niekto , kto sa striedmo stravuje.
Ten Milos je prefikanec jeden nenazrany len co je pravda. Pit a zrat zadarmo a za troch, no to uz za tu danovymi poplatnikmi platenu cestu naozaj stoji.
Takto to vyzera ked zene chyba chlap, miesto toho aby si nejakeho nasla tak bluzni o Husakovi a tara o homosexualite.
Najprv musia zabalmazovat a potom ukazu.
<<Putin nie je diktator ale ludmi zvoleny prexident na dobu urcitu>>
Kolko rokov tam uz smradi? Ta doba urcita je dozivotne?
Odporúčame