Ved ako hovorim tebe uz ani pan farar nepomoze ty uz si urobeny na rusky sposob.
Ved ako hovorim tebe uz ani pan farar nepomoze ty uz si urobeny na rusky sposob.
Toto uz bolo tymto "ekonomicky obmedzenym" vysvetlene viacej krat , ale to skorej naucis psa spievat ako "sedlaka" tomu rozumiet. Len kvakaju a zlate, zlatom ruble, a hodeni US bondov na trh bez toho aby mali vobec sajnu ako to vsetko funguje.
Preklad je potrebny skusim Google mozno pomoze.
Stalin je najhorsi rusky diktator 20 storocia, Putin 21 storocia. Pravdaze nevieme co sa v tej krajine zazrakov udeje neskor mozno niekto este horsi sa dostane k moci, ktory Putina pretromfne.
No vidis a predsa nechcu emigrovat do Ruska zatial co Rusov je v USA viacej ako treba.Komu nie rady tomu niet pomoci a tebe nepomoze ani pan farar.
Rusko sa len pohybuje z jednej formy diktatury do druhej a diktatury su charakteristicke tym ,ze sustreduju moc bud v jednej osobe car, Lenin, Stalin , alebo skupine osob ako to bolo za komunistov po vojne. Kedze vsetky riadiace struktury su naviazane na tuto mocensku osobu alebo skupinu ak sa nieco prichodi tak vsetci su bezradni pretoze nevedia co dalej. Nie ani tak preto, ze by boli hlupi ale skorej preto, ze maju strach co sa stane ak urobia nieco co by sa mocnemu/mocnym nemuselo pacit. Mocny ochorie a strach zabranuje ludom konat, strach paralyzuje riadiace struktury, chaos sa prevali do celej spolocnosti. Stalin bol toho nazornym prikladom.
Zemana by si mohli v Rusku a nechat, ako pamiatku na Brezneva. Myslim , ze by ani Cechom nechybal.
Proruskym trolom uz z toho vsetkeho sibe.
Nemecko vojnu prehralo a tym vyhralo svoju buducnost. Rusko vojnu vyhralo a teraz Rusi nakupuju nemecke auta a ine vyrobky, chcu nemecke investicie, know-how....
Veru, mozno si to aj Zeman rozmysli.
<<Z lídrov EÚ pôjde na oslavy 9. mája do Moskvy vraj len Miloš Zeman>>
To je varovanie Putinovi. Toto je co dostanes a nic viac.
Magor sa dnes cini, asi mu pohrozili z Moskvy, ze nedostane svoje judasske za tento mesiac.
A este treba najst tych dalsich 95 , ktori uspesne unikaju odhaleniu.
Preco nie, ale nie 2 kg knedlikov a 10 piv ako Zeman.
Ocividne hovoris z vlastnej bohatej skusenosti a kolky nick ,ze to uz mas , ved uz si ani nepamatam , iny nick stale rovnake blbosti, ktore ta prezradia. Hlavne ta osobna utocnost.
Viem toho napisat tolko aby som "magorov" dohanal do zurivosti.
Ja som si ten "manual" napisal sam a podla mojej sloodnej vole zatial co tebe prisiel doporucene z Moskvy.
Z desiatich vojakov Cervenej Armady, piati boli Rusi, traja Ukrajinci a ostatok mensiny, ktore si Rusi podrobili.
Odporúčame