Limit 100 km/h na slovenských diaľniciach je na stole. Skončia cestní piráti kvôli šetreniu paliva?
Progresivna hovadina.
Zo stovky na dialniciach budu akurat po prve zapchy, kde sa plytva casom a palivom, a po druhe nehody lebo plynula vysoka rychlost neni problem, problem je predbiehanie.
A tie nezmysly o verejnej doprave si moze pan inzinier strcit. Autobusy su cim dalej drahsie (jazda na motorke namiesto autobusu mi usetri denne viac ako polovicu nakladov) , chodia riedko, a absolutne nenadvazuju na zeleznicnu dopravu ktora je tiez cim dalej tym otrasnejsiia - zeleznice nie su presnejsie ani spolahlivejsie ale od isteho casu kladu arogantne naroky na cestujucich typu: mas mat listok ale ja ti ho nikde nepredam.
Chodim vlakom kazdy den, viem o com hovorim.