Nikto nebráni Fínsku vstúpiť do NATO, len nech sa potom nečudujú, keď sa pri ich hraniciach objavia S400 alebo S500 a jadrové rakety natočené na ich stranu ako proti opatrenia. Veď aj tak o všetkom rozhodujú dosadení politici a nie ľudia a zabudol som na zapredané média.

