Nepočul som, že by Británia bola znovu členom EÚ, tak nech sa nestará, ako Slovensko zaplatí za plyn. Už tri štáty Európy platia v rubľoch a ďalších šesť sa chystá. Keby si USA a EÚ nevymysleli sankcie, nemusel byť teraz taký problém. Hlavne, že USA poza chrbát dovážajú do USA ropu a hnojivá z Ruska, cez tankery, z ktorých sa nedá zistiť pôvod. Už by sa mala EÚ konečne spamätať a neplaziť sa USA stále pri nohách.

