Dostávame sa do doby, keď sa ľudia budú zatvárať za hocičo. Nevadí, že niekoho zabijete, že ukradnete milióny, nič sa Vám nestane, stačí, keď budete hovoriť to, čo oni chcú a na koho oni potrebujú. Na Slovensku v dnešnej dobe to funguje tak, že niekto niekoho obviní, dajú ho do väzby a potom mu dokazujú trestnú činnosť. A keď nič nedokážu, povedia, nič sa nestalo môžete ísť. Ale raz sa karta obráti a zo štvancov sa stane štvaná zver. Výhovorky typu, veď to on, ja nie im už nepomôžu.

