To bude uvedomelá karafiátová súdružka, ktorá si spomenula na staré časy v VUMLi.
To bude uvedomelá karafiátová súdružka, ktorá si spomenula na staré časy v VUMLi.
Balkaniizáciu krajiny má na svedomí MEčiar a Fico prednostne.
Balkanizácia znamená zavedenie korupcie do vlády, na úrady a kolaboráciu s mafiánmi.
Ešte raz, ty dement. Bolo to slobodné Eštokovo rozhodnutie sa nezúčastnit konania.
Možnosť MAL, ešte raz pre teba MAL .
Miesto toho, aby si priznal že ignoroval súdne listiny tak bľaboce, že o ničom nevedel.
Vyhovára sa ako vodič políciou nachytaný v polovici dediny, že šiel 80kou cez obec.
- Občan vodič, prečo ste šiel tak rýchlo ?
- No viete, kým to človek ubrzdí...
Zasa len kecáš nezmysly, ficina. Za výkrik že je Kiska podvodní to rozhodne nebolo.
Bolo to za inštaláciu mafiánskych spôsobov do vlády a úrady a za jeho kauzy.
Tak to v občianskych sporoch chodí.
Ale mohol sa k nemu vyjadriť, mal na to zákonné právo. Že to neurobil je jeho vec.
Hneď Janko vraví, hneď sa Anka hlási,
pánko sa usmieva a čuduje.
Len Peter, pionier už väčší,
obzrel si pánka z všetkých strán.
Boli mu čudné tieto reči
a bol mu čudný aj ten pán.
A že sú pionieri ostražití,
hneď na SNB utekal.
V tom človeku je možno špión skrytý,
ktorého platí dolárový kráľ!?
Na deti padol strach a hrôza
a boli z toho celkom preč,
keď pri výsluchu zistilo sa,
že s nepriateľom viedli takú reč.
Že za ten kúštik čokolády,
bez ktorej sa dá ľahko zájsť,
mohli mu dôležité veci zradiť
a poškodiť tak našu vlasť.
Vlasť prekrásnu a milovanú,
vlasť polí úrodných a tovární…
No darmo striehne zradca na ňu,
ona sa ubránila a ubráni.
Ubránia si ju ľudia prácou
a tým, že každý bude tu
bdieť ostražito, aby ruky zradcov
nemohli hatiť cestu k rozkvetu."
Krista Bendová, onoho času angažovaná súdružka.
https://zurnal.pravda.sk/spolocnost/clanok/5…
Vrcholom propagandistického „žánru“ je zrejme báseň Milý pánko z roku 1952. V ňom už Krista Bendová pridáva aj napínavú kriminálnu zápletku – ľstivého amerického špióna, ktorý vďaka úplatku vo forme čokolády ťahá z detí tajné informácie o umiestnení strategických podnikov.
Ktovie ako by ohrozil budovanie socializmu a plnenie prvej päťročnice, keby jeho nekalé úmysly včas neodhalil bdelý pionier:
"Šiel po ulici milý pánko,
pristavil hlúčik detí.
Najprv len pekne: – Ty sa voláš Janko?
Ty Anka? Koľko rokov je ti?
Ponúkol deťom tablu čokolády,
tá bola sladká ako med.
A deti, aké boli rady,
sa s pánkom spriatelili hneď.
A všeličo mu rozprávali,
čo robia doma, v škole celý deň.
No zrazu pánko spýtal sa ich,
Akú tu máte továreň?
Čo vyrába a koľko asi
v nej robotníkov pracuje?
Kolaps, prestaň žvaniť, nemám na tot náladu. Prečítaj si miesto drístov zákon najprv.
A to si predstav, že by Eštok mohol spor aj vyhrať keby nebol také kretén. Ignorovať úradné listiny čo mu do el. štátnej schránky, môže len zaostalý kretén. Nechápem ako mohol vyštudovať právo.
Však to je súkromný blog. Aktívna uvedomelá súdružka si zakvákala v duchu boľševickej propagandy o úcte k premérovi, ktorý žiadnu úctu k nikomu nemá.
S Ficom sa slušne nedá komunikovať a už vôbec nie o politike, pretože on s oponentmi nie že nesúhlasí, on ich uráža a vyskakuje na nich. Je to podobný prípad ako Matovič. Obaja si myslia že jediní majú pravdu.
Píšem jasne že komunikácia sa deje len cez el.schránku.
Ide o občiansky spor nie trestný, teda ak jedna strana neodpovedá, v takom prípade sa rozhoduje bez nej. Také sú zákony kolapsík, ktoré vytvárali aj smeráci.
Jasné, ja to tu tajne riadim a administrujem. spoza chrbáta mi nakúka Soroš. Mašíbl uderený, keby som to tu administroval, takk by 90 percent z drístačov a rozbíjačov diskusií odtiaľ letelo svinským krokom.
Ćellár môže drístať čo chce, sudca sa riadil občianskym zákonníkom.
Ak protistrana ignoruje možnosť sa vyjadriť, dostaviť sa na súd do stanovenej lehoty, sudca môže nariadiť kontumačný rozsudok. Nemá ani možnosť ani záujem kontaktovať dotyčnú stranu telefonmi či inak aby sa ráčila dostaviť k súdu.
Čo tam máš ďalej ?
Nemajú ako inak sa vyhovoriť, potápajú sa vo vlastnej žumpe, tak hľadajú slamky.
To je jeho hra na všetky 4 svetové strany. Na jedného sa usmievať a tajne dodávať jeho nepriateľovi zbrane.
Až kým nedostaneš po mafiánsky od jednej strany po hube.
Budete meniť zákon v skrátenom konaní, že Kali ?
Eštok, stejne budeš cálovať. Už len za svoju tuposť a aroganciu si to zaslúžiš.
Súkromná je taktiež jeho zodpovednosť, pretože si ju aktivolal dobrovoľne. Nikto ho nenútil.
Prečítaj si aj so Šutajom zákon aké povinnosti z nej vyplývajú , než začne žvatlať nezmysly.
...je rozdiel medzi nepreberaním úradných zásielok a nekontrolovaním elektronickej poštovej schránky
Kaliňák neblábol, ten rozdiel je daný zákonom - každý kto má zavedenú štátnu elektronickú schránku dostáva jasné pravidlá, že ju musí kontrolovať pretože tam mu chodia všetky štátne úradné dokumenty. Jediné čo by som zmenil je povinné nastavenie oznamovania - na elektronickú poštu alebo telefon. Nič iné netreba meniť.
Že máte v koalícii arogantného kreténa je vaša smola.
Odporúčame