Ten potlesk ? Ten nikto nevidel, tak nemám čo predýchavať.
Ten potlesk ? Ten nikto nevidel, tak nemám čo predýchavať.
Môžeme. Ficov chorrovod to dostane s takými odborníkmi ako má do predčasnych volieb. Tik-tak.
Zadlženie štátu, Muro.
To bol šum v tvojich ušoch a nie potlesk.
Tak ako ste sa nevedelii dočkať vy , smerácki uderenci.
Ide o to, čo zvolia nabudúce.
Bude ale už to má spočítané. Ekonomický úpadok nepustí.
Jeho experimenty zasiahnu aj dôchodcov a to sa im páčiť nebude.
Teda okrem kotianovských ale vám stačí aj za črpák ficových pomyjí.
S pohrebným výrazom na tvári. Chudák študenti, museli počúvať propagandu ako za boľševika.
Hlavne stúplo zadlženie, Muro.
Akým pekným slovom , študenti počúvali rozprávky o víťaznom princovi , keď boli deti.
Boľševické rozprávky im niič nehovoria, tými krmili nás.
O nič zúrivejšie ako besný Blaha a vyskakujúci premiér s paranoidnou poruchou zastávajúci sa duševne chorých mašíblov.
Už sa vám to sype , smeráčikovia.Študenti vám ukazujú, čo si myslia o Ficovi a jeho úžasnej vláde.
Dávam smeráckemu boľševikovi nanajvýš rok.
Až sa naplno prejavia ekonomické výsledky - smerom do hnoja, bude vláda na uterák.
Debatovať síce prišiel ale tam ho mali na háku.
Len sa utvrdili, že Fico je starý korupččník.
To by ste muslei nejakú mať v strane smer, hlas a sns.
Jeden chrapúň a dezolát vedľa druhého.
A k tomu uderený kretén Eštok, ktorý sa prišiel vyplačkať ku Ficovi, že mu sudca rozkopal bábovku.
Nikto sa na premiéra netešil, dvojzubec. Prišli tam v pohrebnom oblečení.
Debilko, nikto nebol posraný v Prahe , to si bol možno ty vo svojej kutici, keď sa vám to sypalo.
Študentov začala polícia mlátiť, tak prišli aj dospelí na protesty.
Ešte pellegriny .
Fico zožal govno, ty potlesk.
Čo má s týmto spoločné nejaký zákon o LGBT ?
Študenti sa pýtajú na budúcnosť ekonomiky hlavne.
Zaujímavé, že Fico tu buduje korupčnícky pašalik ale keď uvidí dlažobné kocky, zvoláva bezpečnostnú radu. Minule videl gruzínsku légiu a dostal paranoidný záchvat.
Odporúčame