Zákon je presne taký ako má byť. Každý kto si ju zriaďuje dobrovoľne s tými pravidlami súhlasí.
Načo by niekomu niečo posielali do schránky a potom ešte zvlášť klasickou poštou ?
Firiem sa nikto nepýtal a dostali to befelem a museli sa tým riadiť.
Zákon je presne taký ako má byť. Každý kto si ju zriaďuje dobrovoľne s tými pravidlami súhlasí.
Načo by niekomu niečo posielali do schránky a potom ešte zvlášť klasickou poštou ?
Firiem sa nikto nepýtal a dostali to befelem a museli sa tým riadiť.
Načo sem chodíš žvatlať keď tu píšu nepravdu ?
Flamingo, Bars, Ľutyj, peklo, ruta.
Nech si rusáci užijú ohníka na vlastnom území.
Ty si sprostejší ako Eštok. Prečo by ich mal napadať západ ? Lebo máš v hlave nainštalovaný verklík, že západ sa chce zmocniť ruských surovín ?
Aj venezuela má surovín , pritom je to chudobinec a nikto sa nesnaží ich o ne pripraviť.
Chcú mier a preto podporujú agresívnych rozpínavých rusákov.
Vy musíte byť ruským mechom udretí. Myslíš, že Putin by po víťazstve zastavil vojnovú ekonomiku ? Všaka to je jediné čo tam s ťažbou ešte funguje.
Aha, preto trvá 4 roky a zakapal tam milion vojakov.
700 000 vojakov len z Ruska je menší počet ľudí ? Aj na sutiny premenených desiatky miest a dedín ?
Putin premenil ekonomiku na vojnovú kvôli nejakej SVO ?
Ty musíš byť enteligent.
Tie peniaze pomôžu veľmi a tiež sankcie na ruské firmy a banky.
Vojna nebude pokračovať dlho, pretože sa rusákom začína rozpadať akonomika.
Rusáci si Odessu nezoberú a ani Cherson, zabudni na to.
Záver - si dement, lebo veríš nezmyslom.
Rok a pol sa párali s malým Pokrovskom. Odessa je za Dneprom , až za Chersonom a rusáci sa za dneper nikdy nedostanú.
Russia: 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Akurát, že je to sčasti blbosť, lebo sa nedá detekovať operátorov dronov pred ich vypustením.
AFU má podobnú jednotku dronarov a tí rovnako likvidujú tých ruských.
Tak si to zrekapitulujme. Eštok ignoruje schránku, kde má dôležité dokumenty od štátu.
Keď mu následok vlastného nekonania padne na hlavu, pricupitá so mentálnou pomocou Kaliňák. Z neho vypadne, že ani on často neotvára el.schránku, kde má dôležité dokumenty od štátu.
Kaliňák zatají vlatníctvo domu v chorvátsku, pritom vie, že je to jeho psia povinnosť s primitívnou výhovorkou , že chcel chrániť rodinu.
Keďže súdy a prokuratúra aspoň niečo v tomto robia a nemienia pardonovať také prípady ani u papalášov, Fico a spol začali štvať aj proti nim.
Absurdita v tomto štáte vládne - vláda plná arogantných bohorovných postavičiek s primitívnym chápaním práva (vyhraj voľby a môžeš všetko). Každý druhý je pritom vyštudovaný právnik.
Konfrontovať sa môžeš Tiktok, ale najprv zaplatíš 100 litrov za svoju nebetyčnú blbosť.
Zriadiť si schránku a nepozerať sa do nej je na oficálne lekárske označenie - kretén.
Musel si vedieť, že ti tadiaľ bude chodiť celá korešpondencia od štátu.
Invpičment prezidenta (teda jeho poslanie do pitche) sa konať nebude ?
Však sám je právnik, teda aspoň sa tak tvári.
To nebolo tresne oznamenie ale obciansky spor.
Súd a všetky Ďalšie organizácie sú povinné používať el. schránku ak ju máte zavedenú.
Ale nie vaše súkromný mail konto.
Prepáč ale niekto túto dementnú úvládu zvolil. A to opakovane. Minule niekto zvolil Matovičovu dementnú vládu.
Bez ohľadu na vládu, Slovenskom má problém s internou zhnitou morálkou. Preto kde nič nie je ani smrť neberie.
ad Úlohou premiéra, alebo ak chcete štátnika a človeka, ktorý má viesť krajinu, je aj ideologická práca a výchova obyvateľstva.
Až mi zabehlo. Kurník tu blogujú len samí boľševici ss uderenými politruckými snahami ?
Však Fico si pasie svoju oligarchiu, na mladých kašle, zastáva sa očividných dezolátov a na novinárov vyskakuje ako nepríčetný. Ten má robiť nejakú osvetu ? Leda tak v spôsoboch , ako podojiť štát.
Fico, čo si predstavujete pod takým slovom absurdný ?
Tam sa dejú aj onakvejšie veci.
Viem veľmi dobre, kde je Žipov, som z východu.
To budú nejaké podzemné štruktúry. Pripravené na povel vyraziť a padnúť za predsedu.
Odporúčame