Povinná ZVS neznamená, že ich majú posielať dobýjať územia v inom štáte.
Branci sú určení na obranu vlastnej krajiny.
Povinná ZVS neznamená, že ich majú posielať dobýjať územia v inom štáte.
Branci sú určení na obranu vlastnej krajiny.
Rusáčik prestaň žvaniť.
Nerob zo seba nedorobeného.
Nejako si sa zasekol a vyšiel z rytmu.
Možno s číňaanmi, pretože prechlastaní ruskí mužici sú už genetický odpad.
Putinova klika sa má dobre, tá si to užíva.
Slovensko -rusácki keyboardwarriori.
Oni vedia veľmi dobre. Mrkni začo bojujú ruskí zachvatčici - za rruble , za autá, za kožuchy pre svoje baryšne. Odporná svoloč.
Možno, asi, .... ty máš v hlave na.raté vlastné choré predstavy.
Prečítal som tu jendu stranu a klasika. Proruský odpad nie že pení, on pľuje nenávistné jedovaté sliny. Väčšina z tých slínt sú ich vlastné fabulácie alebo rusácka zablšená propaganda.
Kde berú toľko hnusu zo žumpy ktorou všetkých v diskusii ohadzujú.
Láskavo prestaň pindať. Patrioty sú ukrajinskí vojaci obsluhujú sami a leopardy takisto.
Tto nie je riadenie atomovej eletrárne. Zbrane sa navrhujú blbovzdorné a na komplikovanejšie zbrane sa učia inteligentnejší ľudia.
Ukrajina už tri roky nemá s čím ani s kým bojovať a do konca tohto roka worklich padne, že ?
A potom za pol roka pustíte verklík znova.
Ešte chceš poučovať o klamstvách ?
Ty si nepochopil, že keď je ukrajina v obrame, tak je tam výnimočný stav, ty dement ?
Preto je u nich povinná mobilizácia .
:D:D:D Ty tomu fakt veríš, že občania Charkova, Odesy, Chersonu a Záporožia sa pchajú rusom do zadku alebo chcú s nimi byť v jendom štáte ?
Teba dobre vymlela rusácka propaganda.
Na obranu miest sa bežne dávajú zbrane a bunkre aj do vnútra, robilo sa to aj za druhej svetovej.
A to je dobre, že sa USA takto stavali. Pretože na rusko-nemeckú spoluprácu v minulosti Europa ťažko doplatila. Rusi sú ako posadnutí imperializmom. Takže nám tu nemasturbuje o zle z USA, keď rusáci robili horšie veci. Putin je starý kgbák posadnutý Iljinom a Duginom.
Prečítaj si v knihách týchto dvoch o čo im ide.
O tom ty nemáš ani potuchy.
Niečo také dokázala aj venezuela. Krajina v ekonomickej prdeli sediaca na najväčšom ropnom nálezisku.
Imperializmus je aj o nárazníkových pásmach.
To máš odkiaľ tieto bludy ?
Odporúčame