:D:D:D:D:D Rusácke govnomety idú non stop a prachy pro prorusáckych papalášov a uderencov sa len tak sypú z rruského M. Pamätáme si istého Garbára a jeho uplácanie od Solomasova z GRU. To bola len taká perlička, skutočné prachy prúdia cez rôzne kampeličky a daňové raje.


