kňú kňú
Zelenský vyhral regulérnymi voľbami. To nie je ako v Rusku a bielorrusku, že zabásli a vyhnali všetku opozíciu a potom akože volili z výberu jedného kgbáka a niekoľkých štatistov.
500 000 Moldavcov žijúcich v Rusku ? Tých tam nikto nevidel.
A ukrajinské pre europu a USA.
A ešte Norsko, Rumunsko, Kanada.
Ano viem.
https://commission.europa.eu/news-and-media/…
Budúci rok sú posledné nákupy plynu z mordoru a potom čau baj. Ideme zrmznúť.
Ty ideš atomofky ako Matovič.
Miera tvojho dezolátskeho zablšenia sa blíži ku 100 percent.
Ešte nám prezraď čo si dnes videl na oryhanej stene v bare v delíriu.
Správne. Keď mohol v Europe desiatky rokov ryžovať na plyne rus, tak môže desať rokov aj američan a kanaďan.
Ja som nikdy nestrašil práškovaním, hlbokým štátom ani balachaním o kukurici a čipoch vo vakcínach.
Prečo himars, na to stačí ktorýkoľvek väčší ukrajinský dron.
Alebo tá nová strela Flamingo.
O to sa ty vôbec neobávaj mužik. Základom je znížiť spotrebu plynu na kúrenie.
Čo sa dá, použiť na priemysel.
My sa snažíme aby sme boli súčasťou západu tak ako posledných 1000 rokov v uhorsku.
Nie súčasťou polotatárskej hordy .
Kým ju dostavajú, tak kgbácky bacil umrie. Číňan Putinovi oznámil , že nemieni do tej rúry investovať ani fuka a nebude odoberať obrie množostvá plynu.
Zaujímavé, že česko si našlo dodávateľov bez problémov. Len Ficina s tým má problém.
Soroš existuje ale už je dedko pred smrťou. Ty si už odhalil chazarov a židojašterov pijúcich adrenochrom v podzemí ? Aj práškovačov si odhalil ?
Chápem, úsmev ti zamrzol po tom čo ti nevyšiel tip na víťazstvo rusošvábov v Moldavsku. Len si zvykaj, bude horšie.
Hlavne že ho blokujú ako sa dá v latrinistáne a naši rusáčikovia zato kremeľ obdivujú.
Majú plynu habadej
Len vo ficolande ale aj tam len postaršia boľševickým senom odchovaná generácia.
Odporúčame