Tentokrát budú múdrejší a čerpať rumunský plyn.
Tentokrát budú múdrejší a čerpať rumunský plyn.
Ukrajinským, europskym, trochu ruským.
Len ma zaujíma čo im napíšu do občianskeho. Bude ich preverovať štátna komisia v zložení Kotlár, Šimkovičová , Danko ?
Z princípu máš pravdu ale s kým by si chcel existovať ? S autokratickými krajinami, s ktorými sme za protit kolaborovali ? Raz náckov, potom boľševikov, teraz rusofašistov .
Za boľševika sme boli chudobní a za plotom. A to chce Fico naspäť.
Okrem toho ty láskavo nehovor za mladých a deti, ktoré ten boľševický svet nechcú. Ten chcú len dôchodci, ktorých Fico oblbol.
Ukrajinci majú výnimočnú situáciu - vojnový stav. My máme tiež ?
OrkBán toho nadrístal. Zrejme mocné pôsobenie barack pálinky.
Tí už dávno takí sú aj horší.
Len teraz na tie zverstvá dostanú štempeľ.
Ro je propagaanda pre uderených, takto rusáci rozhodne nebojujú.
V chersone lovia ruské drony ľudí na uliciach. Na ukrajinské nemocnice, obchody, domya divaldá padajú ruské bomby.
Takto rusácky dobytok vedie svoju SVO.
Je to pre dobrú vec. Vykopanie rusáckeho svinstva zo strednej europy a ukrajiny.
Už dlho. On je také altergeo Wolterima.
Hutiovia už pár krát dosalti po držke od američanov aj izraelcov.
Tak dostanú ešte niekoľkokrát znova.
Keď to napíše infogovna, tak je to nabeton.
Vieš o tom, že opakované vtipy o zaabitých dôstojníkoch NATO nudia ?
Matovič, ako to bolo s tým telefonátom a demisiou vytrhol-nevytrhol ?
Týmto slintom si priznal, že celý boľševický blok dokázal govno proti slobodnému západu.
Amíci mali plné právo zaviesť COCOM, je to ich vec, komu budú predávať svoje hi-tech výrobky.
Politický názor spolupracovať s niekym, kto nás označuje za satanistov a pravidelne sa vyhráža atomovkami ?
Kamaráde, rusák nás už dávno zatiahol do hybridnej vojny. Circa v roku 2014 keď spustil záplavu rusáckej propagandistickej stoky. Keď tu začal organizovať sabotáže.
EU si nedá od rusákov srať na hlavu.
Ano je spoluvrah. Organizoval vlaky so židmi do nemecka.
Ak ti oznámia že sú teplí, nič s tým neurobíš aj keby si bol biskup.
Tí konzervatívni voliči, čo sledujú a nasledujú salaru bandu ?
Odporúčame