Ustoja, o to sa neboj. Zničia rusákom ekonomiku.
Už teraz ruská ekonomika melie z posledného.
Ustoja, o to sa neboj. Zničia rusákom ekonomiku.
Už teraz ruská ekonomika melie z posledného.
Ruský fašizmus je realita.
Človek tam nemôže ani pappier vystrčiť, aby neprišli chlpatí a nezobrali ho na vyšetrovačku.
Obrovské množstvo blokovaných zahraničných webov.
Šialená vojenská propaganda.
Nová slovenská vláda nebude rozhodne smerácka. Ficovi sa to sype už teraz.
Nemyslite si, že vy dôchodci a smerácka lúza budete rozbíjať republiku rozhadzovaním donekonečna.
Ruská ekonomika je na kolenách. Nnič iné tam nefunguje len výroba zbraní.
Rusi sú oveľa neschopnejší.
Tie rrozbité mestá na donbase svedčia o tom, že žvaníš.
Toho sa neobávaj, majú dosť.
hádzať zadkom na onlyfans, že ?
Neotravujte, tu sme pri 13tych dôchodkoch a podpore kamarátom vybavovčom na SPP.
Nekompetentné boli aj smerácke vlády (smerom do skanzenu) a 2 roky Pellegriniho vlády, ktorá zvýšila zadlženie o 10 miliard.
pardon - ktorý by nechcel socialisticky pracovať a pritom žiť ako aristokrat
Ja som sa ešte nestretol so socialistom, ktorý by chcel socialisticky pracovať a žiť ako aristokrat.
Ficone , 250 milionov čo nám blokuje tvoj kamarát za darované zbrane Orbán kedy od neho vymámiš ?
Iste, keď sú dobre krmení na úkor budúcnosti tak nie. Plakať bude národ o 15 rokov, keď pôjdu do dôchodku husákove deti a dôchodky nebude z čoho platiť.
Ale to vás zmrdov dementných nezaujíma, len vaše brucho.
Tak sa pozrii čo predvádza Fico. Ekonomické nezmysly z VUMLu a rektálny alpinizmus k Putinovi.
Toto a divadielko pred dementnými smeráckymi dôchodcami je všetko čo vie.
Nie je treba, je potrebné aby dovládol a uvidel výsledky vlastnej práce. To jest skanzen, odkiaľ všetci čo niečo vedia utekajú.
Správne, však Fico je oportunista ako vyšitý. Peniaze zo štátneho presúva správnym smerom.
Choď svoje paranoje a konšpirácie ventilovať k psychiatrovi, vatnik.
To je tvoja vec, že lezieš do hypermarketov ako Tesco a kupuješ tam junk food.
Ja kupujem v slovenských obchodoch kvalitné jedlo.
ad ktorá skúpila väčšiu časť stredo- a východoeurópskej ekonomiky (vrátane občasnej likvidácie závodov hneď po ich získaní, aby zbytočne nekonkurovali)
To sa stalo naposledy kedy žeby ju zatvorili ? Zatvorili väčšinou svoje vlastné prevádzky ak sa im to nerentovalo.
Ja si pamätám ako Mečiarovi kamaráti skúpili väčšinu ekonomiky a priviedli ju na bubon.
- a ktorej firmy alebo ich pobočky tu vyhrávajú vysoký podiel tendrov na práce a výrobky ...
Kecáš nezmysly, na europfondy sa pricicali rôzni vybavovači za úplatky a tí rozhodovali, komu ačo..
Chápem, boľševikovi zvyknutému poslúchať na slovo Moskvu sa čokoľvek čo prišlo zo západu zdá ako okupácia. Ja považujem za okupáciu, to čo predvádzali sovieti, keď v roku 1968 sem vtrhli, vymenili násilím vládu a museli sme živiť 70 tisíc zbytočných zachvatčikov, ich rodiny a základne.
Ani ja nemám z ničoho strach, keď si dobre vypijem.
Čo má byť, že Trump vítal kgbáka červeným kobercom, ty pocta ? Na drruhý deň mu kľudne Trump vmietne kľudne, že je zmrd a warlord.
Žiaľ, neprestal
Odporúčame