To si pekne napísal. Slovenská politika má gumenú chrbticu na všetky 4 svetové strany.
To si pekne napísal. Slovenská politika má gumenú chrbticu na všetky 4 svetové strany.
2 systémy po 6 streleckých stanovísk. Každý systém má niekoľko zameriavacích radarov.
To sú vlastne jediné moderné radary, čo máme, keď tie izraelské ešte stále nedorazili.
Iste súdružka, vždyť nepřítel naslouchá. Tak vás učili od socíku. Tajiť, zatlkať, tajiť.
S-300 bolo závislé od ruských technikov kvôli net analoga Výbohovej zmluve. Necvičilo sa s ním skoro vôbec.
A pozor: S-300 čo sme mali my nedokázali ničiť balistické rakety.
Tak Nemecko už objednalo pre svoju armiju vshorad systém skyranger 30.
Bohužiaľ, je ich málo. Takých by bolo treba ztrojnásobniť minimálne.
Pridať na ne aj ľahké rakety proti vyššie letiacim dronom.
USA vyrába 70mm laserom navádzané APKWS, Turecko Roketsan Cirit 70mm a v Belgicku FZ275 LGR 70 mm. V Rusku Ugroza 80 mm.
Mantis slúži práve na protidronovú obranu. Samozrejme treba ich veľa po celej krajine alebo ešte lepších systémov. Aj menších a lacnejších, jeden slovenský sa teraz testuje na ukrajine.
JLTV ktoré by sme mali dostať - niektoré z nich by sa tiež dali prerobiť na VSHORAD PVO prostriedky.
Pretože Kaliňáka protidronová obrana nezaujíma a Naď sa tiež s tým papral.
Toto treba otrepávať jednobunkovcom z plochej ficílie reagujúcich na meno Naď ako bujak na červené súkno.
S-10M - proti pomalým dronom ani ten nestačí. Nemá kanonovú/guľomentú výzbroj.
Ukrajina bude eurospkym záujmom, pretože nepotrebuje mať agresívnu rusácku verbež osprostenú putinom a duginom ešte bližšie na hraniciach.
Západ mohol dobíjať ruské územia, keď sa rusom hrútilov 90tych rokoch hoposdárstvo. Miesto toho mu pomáhali. U nás sa vždy nájde nejaký vatnik, ktorý pravidelne balácha drístami z 19teho storočia.
Realita je taká, že byť rusom, dal by som si pozor na Čínu ktorá má zálusk na sibír.
Keďže sa tu rozohňuješ ako ožratý Medvedev napíšme ti to jasne - Rusko skúsi siahnuť po atomových zbraniach a premenia sa jeho mestá na paru. Nikto sa s ním viac maznať nebude.
Kde si videl, že by prrograsívny potláčali slobodu slova ? Niekto ti zakázal bľabobať čo ti na jazyk príde ?
Otvorené vraždenie - len v tvojej chorej hlave .
povinná indoktrinácia mladej generácie satanistickými hodnotami - chlape, choď sa liečiť do pezinku, lebo ten stihomam čo predvádzaš je chronický. Nikto úpoúvinne neoblbuje v školách deti.
Zatiaľ ti nikto nevzal právo voliť, zhromažďovať sa ani bľabotať na internete . Za súdruhov si mohol voliť len jednu stranu a držkovať si mohol leda na verejno záchode a v krčmách.
Čo nás je po tom, akú máš predstavivosť ?
Rovnocennosť nespočíva vo výbere zamestnaní, uderenec, ale že sú rovné pred zákonom, majú volebné právo, právo povedať názor a podobne.
To je výsledkom práve progresívnych myšlienok a humanizmu, nie zaprdenej byzantskej verchušky s tradičnými hodnotami. Aj do Ruska tieto mylšienky prišli zo západu.
nepovedal by som
Mindrak je čistý rozbíjačský nenávistný qqt.
On sa znemožňuje sám v jednom kuse.
Za čo ruský kolonializmus, keď zaberali ako zlodei krajinu až po pacifik. Zatiaľčo zabíjali sibíranov.
Aj rusov dostihne karma ten ich nekonečný raich padne kompletne na hubu.
Zaša máš mindrák z konšpirácie ?
Aby sa odhalilo aký bol panáčik morálny . Pokrytec.
Odporúčame