42 smerákov bolo odsúdených v minulej vláde
https://dennikn.sk/3532879/odsudili-uz-viac-…
Stále málo, tie najväčšie svine stále behajú voľne.
42 smerákov bolo odsúdených v minulej vláde
https://dennikn.sk/3532879/odsudili-uz-viac-…
Stále málo, tie najväčšie svine stále behajú voľne.
nikto z tejto strany, neviedol život pracujúceho človeka - prosím pekne, to platí do bodky aj o našich hejnárodných stranách
Príď sa pozrieť na slovensko, čo je brutálne konsolidačné zdraženie.
Radšej desať Fialov ako jednu duševne chorú boľševickú kozu Konečnú. Tej mal psychiatej ponúknuť ozdravný pobyt v Bohniciach alebo ešte lepšie sibírskom gulagu.
Aby sa z nich česi smiali ?
Nebude nutné aby kvíkali, smerácki blboši sa výborne zhodia sami.
Černochová značne vylepšila českú armádu, nie ako Strnadov mouřenín a kšeftikár Kaliňák.
Češi a moraváci, ak si zvolíte boľševickú a konšpiračnú verbež (Raichl, Zaorálek, Okamura, Konečná a spol) , tak si pred celou Europou pokašlete povesť solídnej krajiny. Jediné čo by vás potom mohlo ako tak utešiť je to, že u nás vládne ešte horšia spodina.
Babiš bude zhrňať peniaze pre seba aj rozhadzovať dôchodcom ale nebude krmiť národ konšpiračnými sprostosťami ako nenávistný Fico. Nebude sa snažiť vystúpiť z NATO ani EU ani liezť ázijským autokratom do zadku.
Matovič je tlk a hysterický narcis. Nedá sa s ním normálne spolupracovať. Navyše mu podrazil nohy oportunista Kollár.
Murína česi poslali obratom domov , potom čo spravil zo seba parádneho arogatného qqta.
:D:D:D:D Zasa sa ozvala v prepitej hlave konšpirácia ?
Ako prvé zatočí s korupčníkmi a rozhadzovačmi. Toho sa bojíš, že ti prestanú chodiť te dôchodky , že ?
Neviem čo si ty zač, možno si inteligentný. Ja som grobianskym štýlom odpísal duševným udereným mrzákom ako Pedro, Gogo, antikysucan ...
Takto budem "diskutovať" s nenávistnými platenými rozbíjačmi.
Dokiaľ s nimi admin nespraví krátky proces.
V česku je ťiež je.nutá scéna boľševikmi osprostených politických magorov.
Volebné agitačné lulubu videjko Maláčovej:
My sme vyslali Babiša.
To si píš.
Na frak dostanú vaše babky demokratky a ožralovia.
On oslavuje permanentne s flaškou v objatí a obrázkom svätého Fica nad latrínou.
Kurník a čoč robil Fico 4 vlády ? Všetko sa mu sype pri prvom pruseri. Na kotorm sa podieľal aj jeho vysmiaty kamarát Pellegriny.
Sme najúpadkovejšia krajina v celej EU. Než začneš druhým vyčítať bordel , pozri sa na vlastné osraté topánky.
Odporúčame