cize kiska tym povedala prazdnu frazu ako je kazda, ktoru vypusti z ust. preco mi jeho prejavy pripominaju tie komunisticke spred ´89-teho?
cize kiska tym povedala prazdnu frazu ako je kazda, ktoru vypusti z ust. preco mi jeho prejavy pripominaju tie komunisticke spred ´89-teho?
"Kiska: Ukrajina má právo aj šancu vstúpiť do EÚ"
► a my máme právo na dôstojný život. táto jeho replika mi pripomína inú, ktorá zľudovela: ľudia si zaslúžia istoty.
komanc, kde a kedy fico hlasoval, doma na budaru? ostatné referendu o vstupe do nato bolo neuspesne s vysledkom 9,53%.
vyraz "opozicia" v systeme volby na 7 rokov je relativna. raz su opozicia jedna banda, inokedy druha. sef nku by mal byt v prvom rade odborna autorita, ktora v pripade nedodrziavania zakonov, da rovnako po paprciach jednym aj druhym.
sankcie voci rusku: obrat tovaru s Portugalskom sa znizil o 41,2%, s greckom o 39,2%, s madarskom o 27,5%, s GB o 21,3%, s Polskom o 17,6%, s FR o 17,5%, s Finskom o 14,7%, s Talianskom o 10%, s Nemeckom o 6,5%, takze tieto staty v dosledku sankcii utrpeli dost velke straty. a USA , ktora vlastne tieto sankcie vymyslela, zvysila svoj obrat s Ruskom o 12%. takze vlastne zaujala miesto svojich eu partnerov. A chceli by dalsie sankcie. Tu je priklad ako sa USA správa k svojim spojencom.
lebo sudruh figel, staby eu komisar, v roku 2005 suhlasil s tym, ze Slovensko sa na 10 rokov zrieka dotacii do polnohospodarstva.
rovnako ako mozem povedat, ze estebak Kukan je proamericky
kosovo nie je stat, ale americka zakladna pre vycvik teroristov. a kto uznava teroristov, uznal tuto zakladnu ako stat.
novorossia je stat, ktory vznikol dosledkom rozpadu sovietskeho zvazu. nic viac a nic menej.
a preco my sme ziadali o vydanie Karola Mella, a ostatnych zlocincov?
rec je o obcianskej vojne, nie o ekonomike. poznam vyznam slov "dost bolo Prahy"
pejsvidek, toto pochopil kazdy, co ma IQ aj 80... ale, preco to potom v takom stave davaju do medii? cudujes sa, ze im potom malokto veri?
rusko ma az tak nezaujima, ale ked uz je o tom rec... chodorovskemu umozmnil kradnut proamericky jelcin
neporozumel si vyznamu slov - rozpad sovietskeho zvazu. to neznamena rozpad len jedneho celku, ale aj malych statov, ktore tvorili tento celok a boli nezmyselne pozliepane zidobolsevikmi. tym, ze sa rozpadavaju aj mensie staty, dochadza k prirodzenemu usporiadaniu v tomto niekdajsom imperiu.
a šrác pritom sedí doma pri telke: http://storage.novorosinform.org/cache/e/d/X…
Odporúčame