takych zradcov vlastneho naroda ako nemcov, amici odbachnu kedykolvek. uz ho nepotrebovali.
takych zradcov vlastneho naroda ako nemcov, amici odbachnu kedykolvek. uz ho nepotrebovali.
Mekelova prisla urobit "bububu" a tento vojnovy stvac zas natiera med okolo ust? Spor o ruský podiel na ukrajinskom konflikte včera Kerry neplánoval obísť. S Lavrovom sa však zhodli, že mu nechcú obetovať riešenie iných problémov, kde sa dokážu ich postoje priblížiť.
co sa deje?
"ano, je to hra o chaos. cielom usa nie je ani tak vyhravat vojny, ale sposobit v krajinach chaos. je to sposob ako kontrolovat ludi a ich prirodne zdroje. ved viac ako 50% HDP v USA zavisi na vojensko-priemyslovom komplexe a s nim spojenymi sluzbami a priemysle. rozvratena a zbedacena krajina totiz potrebuje pomoc a je tu hned poruke MMF a SB." ► Global Research
„Ľudia nechápu, prečo by sa mali stať terčmi projektilov v záujme nejakej skupinky politikov, ktorí sú zároveň aj oligarchami,“
► toto je svata pravda.
Brocka sa neobáva, že tento problém prerastie do vážnejšieho konfliktu. „Nebude z toho veľký vietor, to sú tak slabé bubliny, že je to skôr výrazom nemohúcnosti tých, ktorí chcú poškodiť dobré meno KDH,“
► Brocka nikdy nemal dobry odhad
akí sú vytešení: https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xf…
ved komunizmus sa uz nevrati, tak, co sa bojis?
co z toho, ked sme najchudobnejsi v EU? ci kaslat na ludi? cim horsie - tym lepsie? tam si sa zasekol?
Odporúčame