nik neda do vyroby 1000 robotov, aby k nim prijal dalsich 1000 ludi.
nik neda do vyroby 1000 robotov, aby k nim prijal dalsich 1000 ludi.
dokonca krym bol o par mesiacov skor nezavisly ako ukrajina.
dokonca aj niektori putinovi nepriatelia priznavaju, ze navratenie krymu rusku patri do fazy rozpadu sovietskeho zväzu.
myslim, ze mas dolezitejsie veci na praci, nez aby ta toto trapilo
toto nie je ako charlie hebedo, oddelene od plebsu
ved nech strielaju... ale, ako dokazes, ktorej narodnosti je ten vojak, ked oni su v tom byvalom zssr vsetci rovnaki? a dokonca vsetci ovladaju rustinu, lebo museli. to je vyhoda, co?
rovnako teraz nesmieme vystupit z nato. to by si tu videl ihned tenoristov. ti vsak pridu aj napriek tomu
tatran zhana logaritmicke pravitko
a to ako mohli neobcania kantrit obcanov? neobcania predsa neexistuju.
tatran, ja ti kaslem propagandu. tak ako ty, pouzivam zdrave myslenie. ty ale musis pisat inac, lebo z toho zijes. ale, cochvila vam odzvoni, chlebodarcu nebude, nacim si zhanat cestnu pracu.
a ked nechcu, je treba ich zlikvidovat. ved v podstate sa nic nedeje, kde nie je obcan, tam nik nechyba
uz chapem ich ponimanie - kto nie je obcan, nie je nikto, a tym padom ho je mozno aj beztrestne zabit.
takze, podme na historicku skusenost:
proti Rusom dnes stojime s Franciou, Britaniou, Nemeckom. a ked k nim pridame Italiu, prideme k zostave mnichovskej zrady v 1938. Anglia a Francia sa vtedy pridali na stranu Nemecka, a predali nase pohranicie hitlerovi. po "Mnichove" mame s nemeckom historicku skusenost, ze nemeckou okupaciou sme prisli o 300 000 ludi, zidia boli skoro vyhladeni, a okupacia trvala 7 rokov (38 - 45). jediny, kto nas z okupacie vyslobodil bol vtedajsi ZSSR, zahynulo pritom cca 20 milionov Rusov.
A náhle zisťujeme, že historické skúsenosti so zaniknutým štátom nás učia, že máme byť nepriateľom Rusov, napriek tomu, že Rusko v žiadnej vojne nie je, a máme stáť spolu s Franciou, Angliou a hlavne s Nemeckom, s ktorým máme do bludu historických skúseností, že o nich boli napísané stovky kníh a otázky histórie našich vzťahov a konfliktov sú obsahom stoviek zvazkov odbornej historickej literatury.
stačí?
kommersat sa odvolal na stranicke zdroje. okrem putina tam nie je ziadna fotka. cize on je ta svoja ochranka?
sibal, presne toto si myslim aj ja
teda dieta ciganskych rodicov napriklad.
a ked sa dieta narodi v Anglii, tak je co?
Odporúčame