archivar, protestuj u putina
holande ma zaracha, ked nechce dalsieho charlieho hebedo, musi drzat pysky
vy dvaja fičúri, tatran a ten druhý - určite vám je jasné, že pád lietadla sa nikdy nevyšetrí, lebo sa ani nemá vyšetriť. na základe toho, je úplne jedno, čo o tom napíšete.
vy dvaja ste sa tu pockali a potom ste zacali pisat?
nie je mozne, americania by toto nespravili (ironia)
kiska je zasran, co on moze vediet o tychto veciach?
myslim, ze aj Rusi by radi mali ine dovody na narodnu hrdost, ale ked furt tota america do nich musi skakat.
z kosova sa stala zakladna usa pre teroristov.
Pozrel som chvíľu tú prehliadku, veľa ľudí malo v očiach slzy, toto nepochopí nikto, kto nezažil utrpenie, kto si dovolí kritizovať Rusko za tieto prehliadky. treba si uvedomiť že v Rusku takmer nebolo rodiny ktorá by v 2. svet. vojne neprišla aspoň o jedného člena. Rusi nemôžu zabudnúť, bola by to zrada k ich predkom a Rusi si na rozdiel od iných ctia svojich predkov. a že predvádzajú zbrane? predvádzajú, nakoľko im svet nedáva inú možnosť, predvádzajú aby si ha*jzli uvedomili, že tak ako vtedy, ani dnes nikto Rusko nedobije!
a našim vojnovým štváčom zostáva už len závistlivo sa hádať na fórach, o ostatných 100 rokoch v Rusku. halóóó, je rock 2015, vstávame, cvičíme...
k nadpisu - ved to robia kazdy rock.
to, ze tomu nerozumies, neznamena, ze mas pravdu
mackey, ty si mi ale rehotny otrok.
co bude potom robit je uplne jedno, nech si zapaluje aj vlastny dom
pozeram, ze niektori diskuteri ani netusili, ze premier musi aj pracovat. to ne len tak, ze rano vstanem a uz mam fajront. a je dobre, ze premier mysli aj na dalsie roky, co sa tyka nasej domoviny a je uplne jedno, kto prevezme po nom taktovku. takto by sa mal spravat kazdy statnik. ucte sa, hlupaci
myslím, ze táto kennedyho veta je aktuálna stále.
Odporúčame