"Niektorí Slováci už zarábajú viac ako Česi" ► niektorí slováci vždy zarábali viac ako češi. ďakujeme za oznam.
"Niektorí Slováci už zarábajú viac ako Česi" ► niektorí slováci vždy zarábali viac ako češi. ďakujeme za oznam.
za akou manzelkou a detmi cestuje, ked vsetci ziju v čechách?
keby nepapagajoval, zavru ho, a tak skrieka. je jedno co, ale nasinec si povie - urcite by neotvaral hubu, keby bol vinny. trt makovy, on vie, co robi.
a este tie jeho vyhlasenia, samozrejme, povinne "sdku-ds" - my, ked vyhrame volby, zmenime to.
nevolil som ho, nejak ma ani nezaujima, ale unavuje ma jeho prejav tak velmi podobny tym spred plysovej revolucie. povie nam vzdy to, co uz vieme. ved na komentovanie správ tu máme médiá.
a co sa lietadla tyka, je to hlava statu, nech si domov jazdi na com chce (aj piloti budu mat nalietane hodiny). mali ste si zvolit niekoho z BA. zamyslam sa vsak nad tym, preco jazdi na vikendy do PP, ked zenu a vsetky deti ma v Čechách? rovnako pohodlne si moze oddychnut aj v BA. ta nic, ja len tolko
na komentovanie správ tu máme médiá, prezidenta k tomu nepotrebujeme
Ak bude jeho nechutná PR pokračovať tak o chviľu budú predávať kisku v podobe malého budhu pre svojich fanatikov aby sa k nemu mohli modliť zatiaľ kým slovensko pôjde do ...
vidis, to je podnikanie. ved to by ani do ussa nedoletelo
tak nechaj ludi slobodne diskutovat, ty bolsevik
xixula, putina som vo videu nezaregistroval
novinar je uz zvyknuty, ze mu za pisanie platia. takto zdeformovany to ocakava aj u inych.
hahaha, a jeden sa im na dialnici aj pokazil. ako sa bude spravat v terene?
ozaj, a podarilo sa ho tym fetakom exhumovat a ozivit?
Odporúčame