dodok, ked budes v dochodkovom veku, uz ta bude len zaujimat, kedy pride dochodok. z pracovneho zivota si uz prec, teda na tebe uz v podstate nic nezalezi, potrebujes relaxovat. co by si povedal na druhej strane, keby sa do verejneho diania zapajali dochodci? nadaval by si im do starych struktur, ci do komunistov. taky clovek si povie - ja som uz dobojoval, a prepusti miesto tebe - lebo ty si pokracovatelom zivota, on to moze mat na haku.


