ja som mu ju nevyberal :)
jozefivan, to nema so smerom nic spolocne - ide o aroganciu moci. dotycny si mysli, ze je v parlamente, a zrazu sa zo sveta stava gombička, a on prejavi navonok svoj temny charakter.
čumil, mimochodom heslo "pomáhať a chrániť" vydumal lipšitz pre svojich policajtov.
ale, ved si robime kozy. stareho uz pochovali, ta co?
vyhrazat smrtou sa jej mohol hocikto z tych "21 000" demonstrantov, ktorych srdcia si paradoxne nemcov ziskal az posmrtne.
s paskom je to este horsie - jemu ten nebytovy dom, v ktorom byva, postavil jeho terajsi sused - architekt
ja by som v tej skaredej budove nebyval, bleee... a este vedla basy
myslim, ze putin osobne strielal, jeden nemenovany kamos mi vravel.
no, vidis, ako vysetrovatel mas z coho vyberat
diky za upresnenie. myslel som, ze Rusi na oznacenie macky maju len jeden rod ako americania.
Odporúčame