ten clanok je sama okupacia, vojna, oligarchia a pod. ftakoviny.
ten clanok je sama okupacia, vojna, oligarchia a pod. ftakoviny.
bjuty, neda mi len suhlasit. a dokonca ho kiska nechytil dvoma rukami, ako zvykne chytat pri pozdrave ludi nad ktorymi chce mat moc.
od kisku som sa dozvedel to, co kedysi za sociku od komunistov - nic, len kecy.
o obamovi nebolo pocut uz aspon tri dni
sounder, ktori konkretne to boli? treba ich pozatvarat do basy.
sounder, na rade je dalsie imperium zla - ussa
ved je to uz davno zname, ze v aprili maju referendum za osamostatnenie od UA.
takveru, pride cas ked budeme prosit rusov, aby nas oslobodili spod jarma ukrajinskych nacistov.
a pritom referendum o vstupe do NATO z 97-meho, bolo neplatne. zucastnilo sa ho len 9,54% volicov.
nie je mi jasne, ako sa dopracoval az k catarovi?
pred par rokmi pochovavali mladeho chalana, ktory sa obesil na strome vo svojom dvore. na pohreb prišli pekne spoločne, ako jedna trieda zo školy, mali čudne učesy a čudne vyrazy tvare, boli v čiernom ale nie v takom pohrebovom, spravali sa nejako čudesne a každy vedel, že su to oni. Mladi ludia, ktori prepadli pravidlam sekty a za cely čas im z oči ani jedina slza nevypadla...jednoducho prišli sa rozlučiť s tym, na ktoreho padol žreb. chraňme svoje deti ako len vieme ak to vobec dokažeme :(
winetú, dakujeme, za na nas podprahovo posobis, ze za sposoby arogantneho dementa moze smer.
pozeram, ze tento si tu arogantne bašoval viac jak komunisti spred "plyšu"
o tom som tu uz pisal. ved to je zamer usa posielat do EU produkt, ktory je pod ich kontrolou, tzn. katarsku, izraelsku aj saudsku ropu. ved tento zamer sa prezradil uz v r.2007: https://www.youtube.com/watch?v=SgQGAp67zA0
Odporúčame