ano, boli, o tom vieme vsetci
to je tak, ked nas ovladaju media.
adam tych 12-tisic dopredu posratych zburcoval FB, tam sa to premielalo kazdy den.
ano uz 100 rokov nas americania varuju, ze raz nas rusi prepadnu. zaujimave, ze bolo xy momentov a prilezitosti a nic... niekde v ndr sa asi cosi zaseklo.
my sa uz zgrupujeme, aby sme naplnili slova mierovej prisahy.
konecne prieskumy pripustili aj SNS
to sa dalo cakat. aj ked v referende nebolo ani slovka o homosexualoch - sleduj tú manipulaciu
veru, to je ako neróm. co je to za rasu?
Slovensko nikomu nic nedlhuje. je to len dalsia manipulacia k odobreniu sodomie.
to je co za fraska? som zvedavy, ktory stat sa prizna, aby potom nebol humanitarne zmobardovany a farebne revolucionorne obsadeny babkami.
a mimo toho, ussa si minuly rock schvalila zakon, ze nik z americanov nesmie byt sudeny v europe. a po prichode do ussa, dopadne ako poručík William Calley, ked vyvrazdil vietnamsku dedinu Mỹ Lai... odsudili ho na dozivotie a o dva dni bol omilosteny przidentom (odsedel si vseho vsudy 4,5 mesiaca).
triumvirat bol smiesny aj preto, lebo generalny prokurator uz davno konal. cize dalsi zufaly pokus Lispica o zviditelnenie sa.
zjavne si na omyle, ja som referendum nevnimal, ze je proti niekomu. to je uz vymysel skupinky, ktora si zelala, aby to tak bolo.
tak to bolo lahke, rustina na ukrajine je dost nezvycajna rec. aj minule ukazovali jedneho a ten krical nieco, ze "no face, no face"
to su dve stotiny promile z velkoveho poctu obyvatelov Ruska, a adajme tomu 20% tých, ktorí usli z ukrajiny do ruska pred vojnou a vratilo sa branit svoju domovinu. mas nieco proti tomu?
pozrel som len jednu fotku a ta je udajne zo šachťorska ako uvadzaju ine zdroje. pritom idnes pise, ze ide o Makajevku.
Odporúčame