cato, nepredbiehal by som udalostiam
cato, nepredbiehal by som udalostiam
Ukrajina dodává zbraně Rusku. Chtěla by přestat, ale tisíce lidí by přišly o práci
to je ako v kocurkove - http://zahranicni.ihned.cz/c1-62671960-ukraj…
co su to za speci znaky - 121¤000 to slniecko uprostred? ozaj, kolko lietadiel maju opolcenci?
odporucam kazdemu, aj filom z americi: https://www.youtube.com/watch?v=HgeKhBHpEiM
predstavte si cloveka, ktory zavola do susedneho statu, ze "ideme vas napadnut" a doposial ukrajinu nik nenapadol. skor sa o to pokusa ukrajina smerom na vychod, lebo toto je jej zadanim. ja neviem, ale je to bud na basu, alebo na psychiatriu. bodka.
co to je 50-tisic pri 140 milionoch?
mitrax, nabozensky spolok je ako kazdy iny kruzok. a co si tam blabocu, je ich vec.
kedze obrazky sa rychlejsie citaju, vsimol som si tam napisane, ze "na zle otazky neexistuju spravne odpovede".
- ja by som oponoval: zla otazka neexistuje. zdovodnim: ten, kto sa chce nieco dozvediet, opyta sa a na svoju otazku chce odpoved. a kedze tarcha otazky spociva na pytajucom sa, ten vie ako sa ma opytat, aby sa nieco dozvedel.
- na druhej strane vsak, ked naprotivok o otazke povie, ze je zla - ide tu len o cisto subjektivny pocit - mozno ju nepochopil, mozno nepozna odpoved, a dalsie vela mozno, mozno, mozno...
NIKDY ale neoznacim pytajuceho sa, ze polozil nespravnu otazku, pretoze ja nie som ten, kto urcuje beh myslienok v jeho hlave. mozem nanajvys skonstatovat, ze "podla mojho nazoru, je tato otazka nespravne postavena"
rozumiete, co ja chapem, ňe?
dobre som si vcera tipol - hviezdickova revolucia. ozaj, ja tam vidim len 80 ludi
k tomu mam len jedno: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5466-kong…
cato, zase trepes, nik nas neobsadzuje. pozeraj skor na nedavnu minulost, vid kosovo. tam sa to da dokazat, a nie splietat tu konspiracie. veci, ktore sa este nestali.
cato, ty propagandista, najprv nas zradili vitazne mocnosti a zaradili do sfery vplyvu, az tak k nam boli pozvane ukrajinske vojska, aby si uchranili svoju sferu vplyvu. takze nadavaj na pricinu, ktorou su niekdajsie vitazne mocnosti - nasi terajsi velki demokraticki priatelia.
cato, masove vrazdy a gulagy vymysleli zidia, ktori do ruska priniesli bolsevizmus za americi.
Odporúčame