je mozne, ze druhy medzitym odpocival.
je mozne, ze druhy medzitym odpocival.
hej, 60 rokov pred referendom krym "obsadili" ruske vojska, ktore si za prenajom riadne platili. a nazory obyvatelov? nech sa páči, z dieľne amerického režiséra: http://gloria.tv/media/F9po9etKpfP
myslim, ze dalsi krok budu teroristicke utoky v grecku z nedalekej zakladne teroristov v kosove.
Freedom House je americká nevládní nezisková organizace, která je za svůj cíl prohlasuje hájení demokracie, politické svobody a lidských práv. Je známá pro své každoroční výroční zprávy, v nichž zveřejňuje hodnocení stupně demokratické svobody v jednotlivých zemí. Byla založena roku 1941 Wendellem Willkie a Eleanor Rooseveltovou.
Organizace je z větší části financována federální vládou Spojených států amerických a bývá kritizována za pro-americkou zaujatost.
co to je 138mld... vsetko im dajme, lebo nas napadnu a zrovnaju EU so zemou
neskoro, ussa vyhlasili vojnu celemu svetu: https://www.youtube.com/watch?v=gX9Lv7Jc_sQ
je na slovensku, a co teraz? ved je slovak... ci?!
ani do baziliky san pietro vo vaticane ta nepustia s odhalenymi ramenami a kolenami.
zrejme to ma suvis s rozkazom porosenka, ktory dnes urcil, ze do obc.vojny pojdu ludia od 16 rokov. a niet toho boha, kto by usiel
ringispil, 1968 - 90 tu boli ukrajinci, nie rusi. podobne ako nie rusi oslobodili osviecim.
je to take moderne, prevzate od americkych prezidentov, ktori zjavne niekedy ani sami nevedeli v ktorej to krajine sa nachadzaju.
Jedním z „odchovanců“ Victory Institute je např. houstonská homosexuální starostka Annise Parkerová, která prosazovala, aby byl vstup na veřejně přístupné toalety umožněn lidem podle toho, jakým pohlavím se cítí být. Navíc městští právníci na její popud zaslali několika duchovním, kteří její rozhodnutí nejhlasitěji kritizovali, soudní obsílku, aby vysvětlili, co kázali ohledně homosexuality, genderové identity a samotné starostce Parkerové.
Další z řady homosexuálních organizací, kterou USAID podporuje, je soukromá cestovní kancelář Olivia. Ta pořádá cestovní programy pro lesby „ve společnosti žen jakéhokoli věku a jakékoli národnosti z celého světa“. To je jenom několik organizací, jimž se dostává podpory americké vlády. Prezident Obama vydal v roce 2012 nařízení, na základě kterého má USAID upřednostňovat a podporovat organizace, které bojují proti tzv. diskriminaci homosexuálních osob ve světě.
nemaju peniaze?
WASHINGTON | Organizace „Astraea – Lesbická nadace pro spravedlnost“ obdržela od vládní Agentury Spojených států amerických pro mezinárodní rozvoj (USAID) v loňském roce jeden milion dolarů a další tři miliony dolarů má dostat do roku 2016. „Astraea“, která se dle svých slov zaměřuje na „prosazování LGBTQI lidských práv po celém světě“ a „práci pro rasovou, ekonomickou, sociální a genderovou spravedlnost“, se rovněž zasazuje o to, aby prostituce byla uznána za „sexuální zaměstnání“, přičemž kritizuje označení „prostitut/ka“ jakožto urážlivé.
Další organizací, jíž se dostává štědré podpory USAID, je Victory Institute. Ta se věnuje školení politiků, jak prosazovat „práva LGBT komunity“ a jak tuto otázku úspěšně využít při kandidatuře do veřejných úřadů.
stastny clovek, prepac, ale cely cas nas tu urazas, aki sme mali, a hlupi, a nemoderni. to je vsetko, co si nam chcel vyjavit?
nepacili sa ti tieto veci doma, tak si sa odstahoval. co dodat? ano, sme konzervativni, kludne nam nadavaj ako len chces, ale - Máš s niekým vzťah. Uznám, že spoločnosť nemá čo zaujímať s kým, ako a prečo, ale len do chvíle, kým nebudeš od nej žiadať, aby ho verejne uznala, schválila a rešpektovala ako morálny a zákonný inštitút. Skrátka, aby vás oficiálne považovala za dvojicu s osobitným právnym štatútom. nemôžeš vyhlásiť, že každý má právo žiadať, aby spoločnosť rešpektovala všetko, čo sa jemu páči. Spoločnosť - skladajúca sa z jednotlivcov hovorí, že isté veci uznávať nemieni. Aké právo má jedinec v tomto prípade nútiť ju k tomu, aby sa prispôsobila jeho názorom?
Celý ten prístup zo strany homosexuálnych aktivistov mi dosť často pripadá ako nehorázna arogancia a agresivita voči väčšine spoločnosti. Aké právo na ňu majú?
ja zas chcem mnohozenstvo, podme za mna bojovat.
basisti chcu pravo zabijat ludi, lebo je to ich postoj k zivotu, ruky hora za basistov...
nie, kamo, tak to nechodi v demokratickej krajine - u nas sa vzdy mensina podriaduje vacsine. a velakrat sa to mensine nepaci, ale zial - rozhodli sme sa pre demokraciu.
stastny clovek, kedze nie som nejak nabozensky zalozeny, nesledujem ich aktivity. podprahovo ale vnimam, ze maju kade-tade zakazany pristup do medii. a kedze nedavno v parizi bol pochod udajne za slobodu slova, a aliancia hovori to, co je prirodzene, tak nie je mozne, aby posobila na zdraveho jedinca nenavistne.
a kedze sloboda slova je im v tomto pripade nepopieratelne upierana, je len logicke, ze to, co je na opacnej strane váh, bude opak toho, co vacsina ludi vnima ako normalny beh zivota. nerad pouzivam slovo "nenavist".
Odporúčame