zijes v 19-tom storoci? zssr je uz 25 rokov po smrti.
zijes v 19-tom storoci? zssr je uz 25 rokov po smrti.
odporucam dementom, ktori stale nepochopili, co je novorusko: http://www.zemavek.sk/articles/view/novorusk…
objav roka - keby nam to neoznamil, ani by sme to nevedeli.
takze hlasovali tam, preto ich tu bolo poriedko.
veru, tiez som si vtedy vravel, ze POZOR, tu nieco nehrá. mame uz jednu skusenost z minulosti - rovnake to bolo aj s havlom - nik ho nepoznal, len media nam ho predhodili, ze ON bude tym spravnym mesiasom.
dobre si to dal - medialne podprahove tančeky
obcan, tak to si teda dost nenarocny, ked ti staci pomenovavanie veci pravym menom. tie si kludne precitas aj v tejto diskusii.
kazdy jeden dokaz je dokaz. mas nieco proti tomu?
24.1.2015 - Koncentrační tábor Osvětim osvobodili vojáci Rudé armády, a pro Rusko má tento den velký význam, prohlásil ministr zahraničí SRN Frank-Walter Steinmeier v interview pro německá masmédia v předvečer 70. výročí osvobození koncentračního tábora.
Steinmeier varoval rovněž Němce před zapomenutím na hrůzy národního socialismu. „Povinností rodičů je vysvětlovat svým dětem, že na to se nesmí zapomenout“, řekl ministr.
Den osvobození Osvětimi – 27. leden – označil ministr zahraničí za „den potupy pro Německo“.
24.1.2015 - Koncentrační tábor Osvětim osvobodili vojáci Rudé armády, a pro Rusko má tento den velký význam, prohlásil ministr zahraničí SRN Frank-Walter Steinmeier v interview pro německá masmédia v předvečer 70. výročí osvobození koncentračního tábora.
Steinmeier varoval rovněž Němce před zapomenutím na hrůzy národního socialismu. „Povinností rodičů je vysvětlovat svým dětem, že na to se nesmí zapomenout“, řekl ministr.
Den osvobození Osvětimi – 27. leden – označil ministr zahraničí za „den potupy pro Německo“.
a este dnes aj iran ukoncil platby v petrodolaroch...
dodok, druhy pilier to vsak istí (ironia)
noa? ved sme si to vystrngali v ´89-tom.
tak, a farebne revolucie za nespravneho vitaza mozu zacat.
jasne im to vytmavil, a aj nam
Odporúčame