papulista, nepresli v tendri, noaco? co je na tom nezvycajne?
papulista, nepresli v tendri, noaco? co je na tom nezvycajne?
noa? ved nech si kseftuju s kym chcu...
cernobyl je na ukrajine, teda dufam, ze este stale. predtym to bolo v sovietskom zvaze, ktory dnes uz neexistuje.
grecner, nechces kandidovat kdesi na nejaky fasa flek? ked si mudrejsi ako francuzi, nemci, americania a cesi, ktori do problematiky vidia?
dobre, tak som si to sam vymyslel, nooo. a nemam pravdu?
dusor, "Kým tučný schudne , chubý skape od hladu."
- nesuhlasim, cital som o tom studiu: chudy je na chudost zvyknuty, cize ziadne patologicke zmeny unho nenastanu.
lubo, no , ano, lebo ich vyzbrojili, a nechali tak, ked videli, ze ich mentalita je na inej, pre nich "neziaducej" urovni. a tento scenar sa bude opakovat aj pri ukrajine.
The Warrior, u teba je to pochopitelne, ješ americky chlieb.
dement, pokial to bude na ich uzemi, nacim len respektovat.
lado, tak mi napadlo, ze ci to ich spravanie nebolo preto take, lebo ich americania naucili na iny sposob zivota, akoze lepsi. pre nich vsak neprirodzeny. potom sa amici stiahli ako to robia vzdy, a teraz su z nich nepriatelia.
tento scenar sa dost casto opakuje, a obavam sa, ze najblizsie bude nieco podobne v Ukrajine.
john, ked lado, potom aj ty. nebud zbytocne skromny. :)
chudaci amici, dorici, z kazdej strany sa to na nich vali
sulik este zabudol povedat, ze napriklad v anglicku v den na ktory pripadne statny sviatok, tak tento den ma zaplateny kazdy zamestnanec, aj ten, ktory doma oddychuje (dostane mzdu ako za vsedny den). a ten, kto v taky den pracuje, ma zaplatene 100% naviac. a majitelovi firmy to vobec nevadi, pretoze to poklada za prirodzene. cize v statny sviatok pracuju len tí, ktorí nutne potrebuju vacsi prijem.
inac, ako napisal oregon, tuto predomnou, u nas vazne mame vselijake zbytocne statne sviatky. teraz nie, ze by som ludom zavidel volno, ved clovek si ma poriadne oddychnut, a nacerpat sil, aby dokazal podavat kvalitny prac.vykon.
obavam sa, ze svet o tom vobec nie je informnovany. najdolezistejsie spravy dna su nejaki traja uneseni izraelski chlapci.
Odporúčame