bonovox, dal si link na hlasovanie v roku 2011. zo 14-tich ludi klubu KDH, hlasoval jediny Brocka ZA, a 10-ti nehlasovali vobec, nepritomni dvaja, jedna sa zdrzala.
mesias Prochazka nehlasoval (Matovic bol ZA).
dnes ti ludia budu hlasovat ZA? alebo ked to podpori vodca Figel, zmenia nazor a zahlasuju?


