presne tak - ako Lunik 9. a ked ich odpoja, nastupuju aktivisti, ako je to mozne? ale, ani jeden z aktivistov nezaplati za neplaticov.
presne tak - ako Lunik 9. a ked ich odpoja, nastupuju aktivisti, ako je to mozne? ale, ani jeden z aktivistov nezaplati za neplaticov.
to je divne: naco je treba ukrajine modernizovat rury na plyn, ked cez ne snad uz nikdy nic nepotecie?
ved ti chudaci obycajni ludia pomru. taky nevladze uz ani bojovat. ved sme videli bosych a hladnych ukrajinskych vojakov.
takze USA sa stiahne, ukrajinci stupia do EU, a nam zostanu oci pre plac s dalsim eurovalovom. USA svoje dielo dokonalo, urobilo sarapatu na inom kontinente. ked my mame padnut, tak aj vy v europe.
ano, lenze pred haagskym tribunalom budu sudit len male rybky
pre neho ano, len, ci aj pre narod? lebo mna nezaujima, ako sa nejaky saso bavi.
cest, tak ich nemal prijat - asi tiez porusil zakon.
ze peticia ? tak potom si spravme stat, kde budeme o vsetkom rozhodovat v referende, naco nam politikov, ktori sa spravaju protizakonne? aby sme ich zivili?
ja mam nanho aj ine informacie este zo zaciatku tohto tisicrocia, ked bol este parlamentne ucho. kdh ho vyuzivalo na podplacanie odbornikov-uradnikov, ktori na ministerstve tvorili environmentalne zakony. samozrejme nepochodil, inac by som sa tuto infosku nikdy nedozvedel.
gustav, roky som zil s tym, ze v nedelu boli obchody zatvorene, a okrem prioru ako jedineho retazca nebolo nic ine. a nevadilo mi to. dnes tie hypermarkety rastu ako huby po dazdi, a toto je problem - omrvinky zo stolov a nepodarky zapadnych retazcov pozierame my, druhorada chamrad europy.
no, a parlament mu dalsich sudcov nedoda, pretoze ten literu zakona naplnil. dalej to nikoho v parlamente nemusi zaujimat.
uz sa ukludnite, vsetko su to len hry. parlament kiskovi podhodil naschval vacsinu takych sudcov, ktorych by snad nik nechcel, a medzi nimi jednu schopnu sudkynu. a prave tuto sudkynu tam samozny kiska dosadil. kedze sa tvrdi, ze je to harabinova protezantka, tak je tam, kde ma byť. komu vadi, ze sudcov bude o dvoch menej? je ich neparny pocet a to je dolezite.
Enki, no a co? vymenoval len jedneho, teda jednu. deje sa nieco? je dospely a snad aj zodpovedny clovek, tak sa spraval podla svojho svedomia.
pozeram, ze tu zacala obcianska vojna, hahaha
Odporúčame