Dobre Čokan:))))))
Dobre Čokan:))))))
A ty čo si spravil pre propagáciu bryndzových halušiek vo svete?
Objektivita a zdravý úsudok nebudú zrovna tvoje najsilnejšie stránky, že?
Aj si si to preložil vôbec?:)))
Dobre:))) niečo rovno z Izvestijii by nebolo?
Vy dezolati odhalíte úplne všetko:)))))
Zabudol si na ich riaditeľa Kuffu...
No pre teba to trápnosť nie je keď máš z neho takú hrôzu...
Ja som ti chcel len poradiť a pomôcť ale ty s tým fetom zjavne skončiť nechceš,no...
No tú tvoju prefetovanu realitu veru nevnímam máš recht:)))))
Prepáč ja sa v tých vašich fetackych kruhoch neorientujem,to ty vieš v tom chodiť ale skonči s tým radšej lebo ti to zjavne prerastá cez hlavu:)))))
Dezolatik len si úľav ja viem že ta celú noc straší Soros pod posteľou:))))
Teraz áno?A ty hovor niečo o drogách:))))))
Ja si kupujem celú sedmičku bieleho, Chardonnay...ale socka ako ty len 5 gramov,no:))))
Že vypadneme z Eú,to kedy motacik bolo?:))))
Danko s Blahom a Huliakom na čom slapali od útleho detstva?:))))
Ale ty motacik veď ten na do mnou točí o korupcii,tak len reagujem, ešte niečomu nerozumieš motacik?:)))))
Odporúčame