A ked bude 100% rakušanov zaočkovaných,kolko % zaočkovaných bude v nemocniciach? Čo povieš?:)))))
A ked bude 100% rakušanov zaočkovaných,kolko % zaočkovaných bude v nemocniciach? Čo povieš?:)))))
Ved vy tupí antivaxeri robite všetko preto aby sa ten núdzový stav zaviedol,čomu sa zase divíš?
Veru u teba asi oboje...máš recht:)))))))))))))
To by ti tak chýbalo,aby si si prečítal skúsenosti lekárov z covid oddelenia ty buhaha:))))))))))
Tie dezolát weby ktoré čítaš už niekedy urobili rozhovor s lekármi z covid oddelenia?
Lebo feťak alkoholik a obezny ta dokaže nakazit a potom je z teba obézny fetak alkoholik...
To je ten co mu chcú kamoši vrátiť vidličku do čela?:))))))
Jasné už so.m bol veľakrát svedkom ako dezoláti znepríjemňujú život predavačka,svoje rozumy od stetinaca si môžeš strčiť vieš kam:))))))
Ja byt doktor a ty mi prídeš skuvinat na covid oddelenie,dám ti do ruky fľašu vodky,bromhexin,ivermektin ventilátor z tesca,do vačku číslo na Dr.Kotlebu a kopanec do perdele...a nazdaaaar!
No lebo s regalmi sa tam hádajú,ty mgr..
Veru co by zato dali ti nezaockovani,co sú v nebi..
To musí byť krásny koníček, chodiť sa hádať ako retardovany s predavackami kvôli rušiku...
Po tom všetkom môže Hranolovi dôverovať iba mimoriadne vygumovany dezolát:))))))) gratulujem ti Ferko!
To z akého dezolát webu si zase okopčil?:))))))))))))
Přes den lhal,v noci krad,socialní demokrat...
To nebol on,to bol iba Hranol podobný Ficovi...
No predsa Svetlana aj s hodinkami...
A prečo iné? Ich revírom bolo celé Slovensko:)))))))))))
Odporúčame