Konecnym dosledkom bude, ze sa nenormalne zvysia dane, aby sa byty stavali neefektivne, pretoze peniaze budu pri ich stavbe rozkradat politici a ich kamarati, znizi sa moznost vlastnit svoju nehnutelnost a najomne byty sa budu vyvolenym darovavat na pouzivanie za darcekove najomne. Sucasne sa tym bude krivit trh pre stavbu bytov urcenych pre komercne prenajimanie.
V tejto suvislosti si treba vsimnut tu choru sprostost o tom, ake je zle, ze ludia su nuteni cosi vlastnit, ked by si mohli prenajimat. Prenajimate si auto v autopozicovni, alebo ste si ho kupili? A co mobil? Poziciavate si ho od kamarata, ked chcete telefeonovat za "zvyhodnenu cenu"? Nie, pretoze je jasne, ze vlastnist je lacnejsie ako si prenajimat. Ale ludia, ktori vas chcu zotrocit a sprosto okradat, vam budu vykladat, ale uzasne je vzdat sa vlastnictva toho zakladneho co potrebujete pre svoj zivot a radsej si vlastnymi danami zaplatit to, aby vam niekto poskytol byt a moznost donekonecna si zan platit ako otrok.

