Co je na tom pozoruhodne podla teba?
Prve kriterium, ktore pri vybere kabrioletu mam je, ci ma pevnu alebo platenu strechu. Z4 konci na tomto prvom kriteriu a je vybavene. Bohuzial, cakal som na novu verziu Z4, ale rozhodnem sa pre ine auto.
Skoda, ze nie su taki oddani aj uzemnej celistvosti Srbska, ked nasi zapadni zlocinci vytvorili mafiansky stat Kosovo.
Ako mozno brat vazne autora a jeho clanok, ak nedokaze pochopit narazkou na co je ta poznamka o stavani murov.
Samozrejme, bez USA cely svet zahynie. Lebo Cinania vyvazaju len do USA a len USA sadia zemiaky.
A aky presne je v tom rozdiel? Ze najazdom sa branime, zatial co migrantov si pustame dobrovolne? To je len ukazkou este vacsej degenerovansti zapadu, ktory si uz ani neuvodomuje co robi.
Tymto sa stava otazka imigrantov vylucne Spanielskou a Francuzskou otazkou a tliapanie o europskych rieseniach nech si nechaju pre svoje deti, ked im budu vysvetlovat preco znicili svoju krajinu. Zmysluplne riesenia sabotuju a tak sa budu musiet podla toho zariadit.
Ja som zas pocul Generalneho prezidenta Medzigalaktickej komisie pre slnecne vetry hovorit, ze to nie je pravda. Ale kto by mu venoval pozornost len preto, ze ma fantaziu pri vymyslani svojho titulu a nazvu na menovku na dvere detskej izby, kde zriadil sidlo svojej tretosektorovej klubovne...
1. Podľa polície sa vrah s obeťou nepoznali.
2. Údajne ešte predtým napísala správu, v ktorej dotyčnému oznamovala, že „už je skoro v poriadku doma. A čo ty?“
tak ako?
Presne to aj mna zaujalo. No ale mam viacero znamych slovakov, ktori ziju v cechach a coho su tito ludia schopni, to by si neveril. Takze bohuzial ano.
Alebo bude to byt clovek ktory slovencin nic vediet.
Vies, ty si neinformovany, co si preloz ako dokazes. Svet sa zmenil a USA su presne to, co su. Maju velky pocet obyvatelov a tak su vyznamnym trhom, o ktory nikto nechce prist. Ale hlboko sa mylis, ak si myslis, ze ostatni beza USA nepreziju. Prave naopak, potom, ako ostatni obmedzia dosah USA na ich trh sa ukaze, kolko toho USA osamotene zvladnu.
Poznas tu bachorku o tom brvne v oku? :-)
Je zaujimave, ze tie populisticke protimigracne strany po celej Europe ziskavaju na popularite a vyhravaju volby. Ono to bude asi tym, ze obcania Europy suhlasia s nazormi autora clanku...
Vies, ono s dietatom co robi bordel sa najskor jedna po dobrom, az potom sa pritvrdi. Takze zatial sa vsetci snazia urovnat problem. Az pride k plnohodnotnej obchodnej vojne, tak potom uvidime.
No ono asi lepsie ako s magromi na velmi kratko nie? Lebo si neviem predstavit ako by nasa opozicia dokazala dlhsie ako pol roka tahat, ked sa clovek pozrie na niektorych nasich opozicnych stranikov...
Nema zmysel vyvracat ich bludy ludom ako si ty. Figu vies ako tam je, len reprodukujes propagandisticke sra cky urcene pre zapadnu bezmozgovu populaciu.
Odporúčame