Syn americkeho viceprezidenta ma biznis na ukrajine
https://www.aktuality.sk/clanok/252914 /syn-a…
to aby si vedel, komu vyhovuje destabilizacia a krach Ukrajiny.
Takze tolko k tvojim infantilnym poznamkam.
Syn americkeho viceprezidenta ma biznis na ukrajine
https://www.aktuality.sk/clanok/252914 /syn-a…
to aby si vedel, komu vyhovuje destabilizacia a krach Ukrajiny.
Takze tolko k tvojim infantilnym poznamkam.
Takze zakladna otazka je: Slovensky zamestnanec, ktory pracuje v Rakusku a ma deti na Slovensku plati zo svojej mzdy rovnake odvody ako rakusky obcan pracujuci v rakusku a maju deti v Rakusku? Lebo ak ano, tak potom je nasich rakuskych bratov prd po tom, kde su deti Slovakov, ak su odvody rovnake maju byt rovnake aj pridavky. Ale nasi zapadni bratia necitia potrebu spravat sa k nam ako seberovnym. To si zapamatajte.
Publikovanie pravdy sa v Europe tresta. To je nova totalita.
A toto si myslite, ze vam ludia budu zrat, ze sa nevie kto to je? Keby to nebol imigrant, tak by to povedali na plnu hubu, kto to bol.
Kedze ludia lepsie vnimaju nezavislych kandidatov, tak teraz chvilu budeme hrat nezavislych kandidatov a potom zas niekam vstupime, ved preco nie? To je co toto za sposob.
Ano, Afganistan skutocne nie je bezpecnou krajinou. A tym afgancom, co su v nemecku ilegalne a zorganizovali si k tomu este aj demonstraciu by mal niekto vysvetlit, preco Afganistan nie je bezpecnou krajinou: Kvoli afgancom.
Predovstkym je cela tato sprava na urovni CSI New York, ked dokazu precitat cez kameru umiestnenu na krizovatke v New Yorku stranu 16 zo zavretej knihy umiestnenej na benzinke v Miami, pricom kniha bude vydana zhruba o pol roka. Takato rekonstrukcia obrazu zo zopar pixelov je mozna len u rozpravkarov v USA, v realite nie.
A suhlasim s hodnotenim toho filmu. Mal som rad predchadzajuce dve casti, to co spravili teraz... no nemuseli sa unuvat...
Tie trzby to su trzby v kinach. Polovica zostane kinam a potom ta druha polovica ide na zaplatenie rozpoctu filmu atd.
Ten rozklad v Europe je vdaka chorym napadom nasich tiezpolitikov. To uz lavica ponukla.
Presne tak a zrazu uz aj Saudska Arabia podporuje terorizmus... No budu to mat teraz nasi novinari tazke, ale zda sa, ze pre likvidaciu Trumpa su ochotni hodit cez palubu aj goodwill USA, uz vsetko jedno...
Tato mila pani posobila v Nadacii otvorenej spolocnosti pana Sorosa, ze? Myslim si, ze sa uz dostatocne zhodila a ukazal kto je. Takze nevidim dovod, aby niekto vnoval pozornost jej splechom.
Volici, ktori ho legitimne zvolili do uradu prezidenta USA. Strasne co?
Uzasne. Takze ked dostanes domace vazenie tak to nie je domace vazenie ale len regulacia tvojho volneho pohybu?
A v kontraste s tym si treba vsimat politiku nasich Europskych "lidrov" ako je Holland alebo Merkelova, ktori poskakuju proti Trumpovi a hlavne Merkelova sa chysta ist aj proti vlastnemu narodu len aby mohla pokracovat v zavazke Europy migrantmi...
No len sa ta chcem spytat: Vsetci chapeme, ze tak ako je urobeny volebny system v USA je to zle a to uz nehovorim o tom, ze akykolvek volebny hlas cez internet, elektronicky volebny system alebo cez postu je tak lahko manipulovatelny az to boli. Problem ale je v tom, ze ked uz bol Trump zvoleny tak kto ma pravo rozbijat kvoli tomu vyklady? Demonstracia v den, ked este ani nezacal uradovat za prava zien? V kazdych volbach bude urcite percento spokojne a urcite percento nespokojne. Ma to nespokojne percento pravo rozbijat vyklady? Pokazdych volbach na Slovensku, ked sa zostavi koalicia, by malo milion ludi z tej druhej strany ist do ulic a rozbijat McDonalds?
Cize ti, ktori hovoria pravdu a maju aspon stiplu rozumu to su rusofili tak? A ty si teda kto presne? Ohanate sa tu sprostotami o tom kto tu koho plati a pritom jediny kto tu naozaj je niekym plateny su ludia plateni tretim sektorom. Je ich tu neurekom a ako vidis, spolocnost sa brani pred tymito ludmi neschopnymi zit v realite. Demokratickym zvolenim Trumpa.
Tymto sa utesujes? Nie nie je to organizovana uderka. Su to ludia, ktori uz maju dost.
Odporúčame