Diskusia ale s kym? No neviem ci sa autor pamata na to, ako sa vsetci dusovali, ze s Kotlebom nebudu diskutovat, odporucalo sa odchadzat zo saly ked budu kotlebovci v parlamente vystupovat a tak dalej. Prezident odmietol pozvat Kotlebu do prezidentskeho palaca a RTVS nepozyva Kotlebovcov do diskusii. Takze o akej diskusii hovorime? Aktualne zavadza Europska unia cenzuru, to na ochranu demokracie. To uz nieje ani smiesne, to je rovno zavadzanie totality neschopnou bandou, ktora odmieta akceptovat, ze ludia nie su cohcotni znasatich blud, klamstva a svinstva. Nemam radost z nastupu fasizmu, ani hnedeho, ani toho z EP.


