To ani ja.
To ale demokraticky akt agresie, takze to je v poriadku...
Pocuvat rady od uzernika asi nebude to najmudrejsie, ze?
Spytam sa ta na jednu vec, ked poklesla cena ropy o desiatky percent, v tom case klesla Ruska ekonomika, na ktoru navyse bolo uvalene embargo tykajuce sa tovarov o niekolko percent a to bolo vsetko. Prezrad mi, ked tato krajina zije iba z exportu surovin, ako je to mozne. A skus sa pritom nestrapnit viac ako obvykle (uznavam, ze to nie je problem).
O akom chudobnom Rusku snivaju ludia ako si ty? A noze zatrieskaj nejaku tu sporstost o tom, odkial by asi tak mohla EU kupit plyn, som velmi zvedavy. A ano, otazka ceny, a pripadneho definitivneho krachu nasho priemyslu... No a skus rozviest nejako svoje argumenty o tom, ze to nezmenia ani plynovody do Ciny, som zvedavy...
No celkom nerozumiem, lebo oni na dochodky maju, ale ked poslu te peniaze uzernikom, tak potom ich uz nemaju.
Este stastie ze v Europe a v USA ziadna korupcia nieje.
Este to by chybalo aby ta niekto kvoli tomu vesal :D
"Krajne ľavicová vláda v Aténach" - Vedia novinari v CTK co to znamena krajna lavica? Alebo zeby to bolo tym, ze ich "krajne pravicove postoje" im neumoznuju objektivne vidiet realitu?
Ziadne prijimanie utecencov sa jednoducho nesmie realizovat a to aj keby sa mala EU rozpadnut. Ak bude zapad nadalej realiozavt tieto zlociny proti nasej krajine, je potrebne z tohto pakt vystupit. Je potrebne aby sa ludia branil tomuto zlocinu uz teraz pretoze potom uz bude neskoro.
Vies, ti ktori nemaju v hlave nasrate dokazu pochopit, ze tym chcel povedat ze je za zrusenie sankcii voci Rusku, ze nebude rozbijat jednotu Europskej unie, pretoze chce aby EU tieto sankcie zrusila ako celok.
On zije absolutne mimo realitu, takze je zbytocne argumentovat. Ak ho prichytis pri absolutnom klamstve, prestne s tebou diskutovat, co mu vobec nebrani v tom, aby o par minut zatrieskal dalsiu volovinu.
Obdivujem "nazory ludi" Co je sokujuce na tom, ze sa nechas zvolit a den potom odstupi, no nie?
Takze takto vyzera v praxi vydieranie nasich zapadnych demokratov.
Toto je len dalsi dokaz toho aki dokazu byt cechackovia ubohi vo svojej servilnosti zapadu. Vyhrava samozrejme, pokial sa dobre pamatam tak pani ministerka, ked sa tuzila americanom vopchat do zadku az po nos a tak oslavnou odou vitala americky radar. Skutocni chudaci ti nasi ceski bratia.
Pripomenme si v tejto suvislosti primitivny clanok pana Schutza z dennika SME pod nazvom: Do Moskvy sa nechodi, Ficova cesta je skandal.
S tymi hlupostami co trepes si naozaj mimoriadne trapny.
Tiez som sa chystal na toto reagovat. Mozno by si ludia malis pomenut, ze kam vkrocila americka noha, tam trava nerastie. Znicili uz mnozstvo krajin a Ukrajina je dalsia na rade, vlastne uz sa stalo. Asi by nebolo dobre zabudnut, tak ako sa to stalo nemeckemu ministrovi, ked isiel pred niekolkymi dnami klamat na Ukrajinu, ze jej pad sa zacal ked prebrali kontrolu amateri Poroshenko a Jacenuk a samozrejme fasisticke sukromne armady a napochodovali tam americki zoldnieri z Akademi...
To co v skutocnosti tento pan povedal, je pravda: Ak nechame Grecko padnut, pomozu mu Rusi a potom sa Grecko stane spojencom Ruska. Tolko dosiahne premudra politika USA a EU.
Odporúčame